Zamknij
REKLAMA

Cztery interwencje w jednym dniu OSP Jastrowie

06:25, 05.04.2018 | P.K
REKLAMA
Skomentuj

Przed godziną 8 rano, zadysponowany został Ford Transit do interwencji przy substancji ropopochodna na odcinku Jastrowie-Ptusza,
O godzinie 12:30 strażacy zostali wezwani do zadymienie w budynku wielorodzinnym na ul. Konopnickiej, Tuż po godzinie 14, kolejna interwencja. Tym razem poważniejsze zadanie. Zatrucie tlenkiem węgla na ul.10 Pułku Piechoty, gdzie przyczyną najbardziej prawdopodobną była nieszczelność instalacji grzewczej. Poszkodowany mężczyzna został uratowany. Na koniec około godziny 20, kolejna interwencja do pożaru traw na nasypie kolejowym przy ulicy Kolejowej. Przypominamy , że wypalanie traw to możliwość otrzymania mandatu nawet do 5000 złotych.


 

(P.K)
REKLAMA
W okresie ciszy wyborczej tj. w okresie 24 godzin poprzedzających dzień wyborów i aż do chwili zakończenia głosowania zabronione jest prowadzenie agitacji wyborczej na rzecz kandydatów w jakiejkolwiek formie. Publikacja na portalu internetowym jakichkolwiek komentarzy mających charakter agitacji wyborczej może zostać uznana za naruszenie przepisów ustawy Kodeks Wyborczy oraz stanowi czyn zagrożony karą grzywny (art. 498 ustawy z dnia 5 stycznia 2011 r. - Kodeks wyborczy, t.j. Dz. U. z 2018 r. poz. 754 z późn. zm.)

Komentarze (0)

Brak komentarzy, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz

© jastrowie24.pl | Prawa zastrzeżone