Zamknij
REKLAMA

Nagroda Powiatu Złotowskiego. Piknik "Pierwszy dzień wolności" zwycięża

12:56, 15.04.2018 | P.K
REKLAMA
Skomentuj

Lista kandydatów i laureatów Nagrody Powiatu Złotowskiego za rok 2017:

 

KATEGORIA:

Gospodarka i przedsiębiorczość:

Zwycięzca/Laureat:

Firma Usługowo-Handlowa - ARMA, Lipka

Mastertrans - Przedsiębiorstwo Wielobranżowe, Okonek nominacja

Ekopralnia Magda, Krajenka nominacja

PeatCo Spółka z.o.o w Kamieniu nominacja

Róża Wróblewska Makeup by Rose, Zakrzewo nominacja

 

KATEGORIA:

Rolnictwo, przetwórstwo rolne, ochrona środowiska i leśnictwo:

Zwycięzca/Laureat: 

Firma GOLD - LAS, Górzna 

Renata Beger, Nowy Dwór nominacja 

Zakład Usług Leśnych Stryszyk, Lipka nominacja 

 

KATEGORIA:

Kultura, dziedzictwo narodowe, oświata i wychowanie:

Zwycięzca/Laureat: 

Jednostka Strzelecka 4001 im. Szarych Szeregów, Złotów 

Urszula Belka, Złotów nominacja

Paweł Kamiński, Radawnica nominacja

Stowarzyszenie Miłośników Motocykli, Brzeźnica nominacja

Koło Gospodyń Wiejskich w Osowcu nomincajca

Gizela Kruczyńska i Teresa Kruczyńska, Złotów nominacja

Stowarzyszenie Społeczno - Kulturalne Chór "Sonata" w Okonka nominacja

Joachim Wiese, Międzybłocie nominacja

 

KATEGORIA:

Sport, turystyka i rekreacja:

Zwycięzca/Laureat: 

Klaudia Adamek, Zakrzewo 

Krystyna Błońska, Sypniewko nominacja

Barbara Chodera, Złotów nominacja

Grupa Odnowy Wsi Drożyska Wielkie nominacja

Arkadiusz Król, Krajenka nominacja

Grzegorz Peksa, Jastrowie nominacja

Jakub Pieniążkowski, Złotów nominacja

MLKS Sparta Złotów nominacja

Adam Tomaszewski, Międzybłocie nominacja

 

KATEGORIA:

Bezpieczeństwo publiczne:

Zwycięzca/Laureat: 

Ochotnicza Straż Pożarna w Lotyniu 

Piotr Müller, Blękwit nominacja

Gabriela Pikulik, Lipka nominacja 

 

KATEGORIA:

Ochrona zdrowia i opieka społeczna:

Zwycięzca/Laureat: 

Hipomedical Centrum Hipoterapii i Rehabilitacji "Zabajka", Stawnica 

Karolina Bąkowska, Lipka nominacja

Caritas Parafii p.w. Matki Bożej od Wykupu Niewolników nominacja

Zofia Dorsz, Kleszczyna nominacja

Ogólnopolskie Stowarzyszenie "Arka Noego" w Głomsku nominacja

Andrzej Zawiliński, Okonek nominacja

 

KATEGORIA:

Osobowość roku:

Zwycięzca/Laureat: 

Drużyna Szpiku przy ZSE im. Jana Pawła II, Złotów

Barbara Chodera, Złotów nominacja

Anna Gorzewska-Bronk, Augustowo nominacja

Arkadiusz Michalski, Krajenka nominacja

Paweł Mikołaj Mikołajczyk, Warszawa nominacja

Jadwiga Zbiżek, Stawnica nominacja

 

KATEGORIA:

Wydarzenie roku:

Zwycięzca/Laureat: 

Piknik Historyczny Jastrowie 

Envi-Filter Poland Sp. z.o.o, Skórka nominacja

 

KATEGORIA:

Nagroda specjalna

Zwycięzca/Laureat: 

25-lecie Blues Express Festival, Zakrzewo

XX edycja Dni Kwitnących Wiśni, Stara Wiśniewka 

 

GRATULUJEMY

(P.K)
REKLAMA
W okresie ciszy wyborczej tj. w okresie 24 godzin poprzedzających dzień wyborów i aż do chwili zakończenia głosowania zabronione jest prowadzenie agitacji wyborczej na rzecz kandydatów w jakiejkolwiek formie. Publikacja na portalu internetowym jakichkolwiek komentarzy mających charakter agitacji wyborczej może zostać uznana za naruszenie przepisów ustawy Kodeks Wyborczy oraz stanowi czyn zagrożony karą grzywny (art. 498 ustawy z dnia 5 stycznia 2011 r. - Kodeks wyborczy, t.j. Dz. U. z 2018 r. poz. 754 z późn. zm.)

Komentarze (0)

Brak komentarzy, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz

© jastrowie24.pl | Prawa zastrzeżone