Zamknij
REKLAMA

Supermarketowy złodziej

20:14, 14.05.2018 | P.K
REKLAMA
Skomentuj

Policjanci interweniowali w jednym ze złotowskich supermarketów, gdzie, jak wynikało z informacji przekazanych przez zgłaszającego, pracownik ochrony ujął sprawcę kradzieży. Na miejscu funkcjonariusze ustalili, że 19-letni mieszkaniec gminy Borne Sulinowo próbował wyjść z niezapłaconym towarem, powodując straty na ponad 1100 zł. Policjanci zatrzymali mężczyznę, a następnie doprowadzili go do jednostki. Funkcjonariusze podejrzewali, że mieszkaniec powiatu szczecineckiego może być odpowiedzialny także za inne kradzieże, do których dochodziło na terenie powiatu. Ich przypuszczenia okazały się słuszne. Jeszcze tego samego dnia kryminalni ustalili, że 19-latek dwukrotnie dokonał kradzieży w innych supermarketach na terenie Złotowa i Okonka. Jego łupem padały głównie markowe alkohole.

Mężczyzna usłyszał zarzuty kradzieży, za co kodeks karny przewiduje karę nawet do 5 lat pozbawienia wolności. Funkcjonariusze badają także, czy mieszkaniec gminy Borne Sulinowo nie działał na terenie sąsiednich powiatów.

(P.K)
REKLAMA
W okresie ciszy wyborczej tj. w okresie 24 godzin poprzedzających dzień wyborów i aż do chwili zakończenia głosowania zabronione jest prowadzenie agitacji wyborczej na rzecz kandydatów w jakiejkolwiek formie. Publikacja na portalu internetowym jakichkolwiek komentarzy mających charakter agitacji wyborczej może zostać uznana za naruszenie przepisów ustawy Kodeks Wyborczy oraz stanowi czyn zagrożony karą grzywny (art. 498 ustawy z dnia 5 stycznia 2011 r. - Kodeks wyborczy, t.j. Dz. U. z 2018 r. poz. 754 z późn. zm.)

Komentarze (0)

Brak komentarzy, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz

© jastrowie24.pl | Prawa zastrzeżone