Zamknij
REKLAMA

Poszukiwany listem gończym zatrzymany na Gali Boksu

20:45, 14.05.2018 | P.K
REKLAMA
Skomentuj

Sąd Okręgowy w Szczecinie wydał za mężczyzną list gończy.  Mężczyzna ukrywał się od marca tego roku za dokonanie przestępstwa rozboju z użyciem niebezpiecznego narzędzia, za co grozi kara pozbawienia wolności do 10 lat.

- Funkcjonariusze uzyskali informację, że w miejscu, gdzie odbywają się walki bokserskie przebywa poszukiwany 51-latek - informuje rzecznik KPP w Wałczu mł. asp. Beata Budzyń. - W sali przebywało ponad 800 osób. Policjanci ustalili rysopis poszukiwanego i dokonywali lustracji w całym budynku. Po krótkiej chwili w czasie przerwy na  korytarzu funkcjonariusze zauważyli mężczyznę odpowiadającego rysopisowi osoby poszukiwanej.

51-latek został zatrzymany, trafił już do zakładu karnego.

(P.K)
REKLAMA
W okresie ciszy wyborczej tj. w okresie 24 godzin poprzedzających dzień wyborów i aż do chwili zakończenia głosowania zabronione jest prowadzenie agitacji wyborczej na rzecz kandydatów w jakiejkolwiek formie. Publikacja na portalu internetowym jakichkolwiek komentarzy mających charakter agitacji wyborczej może zostać uznana za naruszenie przepisów ustawy Kodeks Wyborczy oraz stanowi czyn zagrożony karą grzywny (art. 498 ustawy z dnia 5 stycznia 2011 r. - Kodeks wyborczy, t.j. Dz. U. z 2018 r. poz. 754 z późn. zm.)

Komentarze (0)

Brak komentarzy, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz

© jastrowie24.pl | Prawa zastrzeżone