Zamknij
REKLAMA

S11. Spotkanie informacyjno-konsultacyjne

11:53, 31.05.2018 | P.K
REKLAMA
Skomentuj

W Starostwie Powiatowym w Złotowie 29maja odbyło się spotkanie, którego tematem przewodnim była droga S11. Zainteresowani  spotkali się w auli im. Adama Krysińskiego. Miało charakter informacyjno-konsultacyjny w sprawie studium korytarzowego dla drogi ekspresowej S11 na odcinku Szczecinek-Piła. Uczestniczyli w nim m.in. Starosta Złotowski Ryszard Goławski i jego zastępca Daniel Sztych jako gospodarze.

Przedstawione zostały prawdopodobne warianty przebiegi trasy. Podczas sesji Rady Miejskiej w tym samym dniu swoje stanowisko przedstawił także Grzegorz Piechowiak (PiS) , który stwierdził, że niestety gdy wysunięto szuflady z dokumentacją drogi S11, to była ona niemal pusta. Czy jest szansa, że obwodnica Jastrowia w końcu nabierze przyśpieszenia? Wszystko na to wskazuje. Do 8 czerwca można wnosić wszelkie uwagi, wnioski i zastrzeżenia dotyczące przedsięwzięcia bezpośrednio w urzędzie, w pokoju nr 8 u Pani. Agnieszki Topyła. Można także dokonać tego drogą elektroniczną na adres nadzor@jastrowie.pl 

(P.K)
REKLAMA
W okresie ciszy wyborczej tj. w okresie 24 godzin poprzedzających dzień wyborów i aż do chwili zakończenia głosowania zabronione jest prowadzenie agitacji wyborczej na rzecz kandydatów w jakiejkolwiek formie. Publikacja na portalu internetowym jakichkolwiek komentarzy mających charakter agitacji wyborczej może zostać uznana za naruszenie przepisów ustawy Kodeks Wyborczy oraz stanowi czyn zagrożony karą grzywny (art. 498 ustawy z dnia 5 stycznia 2011 r. - Kodeks wyborczy, t.j. Dz. U. z 2018 r. poz. 754 z późn. zm.)

Komentarze (0)

Brak komentarzy, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz

© jastrowie24.pl | Prawa zastrzeżone