Zamknij
REKLAMA

Kolizja na krajówce

13:04, 05.08.2018 | P.K
REKLAMA
Skomentuj

Sobota przepełniona była kolizjami i zdarzeniami drogowymi. Wśród tych najbardziej niebezpiecznie wyglądających było zdarzenia na drodze krajowej nr 11 na odcinku Jastrowie-Podgaje.

42 letni mężczyzna podróżujący samochodem marki Peugeot chwilową przysnął za kierownicą, co doprowadziło do zjechania na przeciwny pas ruchu. W tym czasie z naprzeciwka poruszał się pojazd marki VW Polo, którym podróżowali mieszkańcy Niemiec w wieku 36 i 52 lata. Na szczęście nikomu nic się nie stało, a sprawca kolizji musiał oddać prawo jazdy. Wszyscy uczestnicy kolizji byli trzeźwi. 

 

(P.K)
REKLAMA
W okresie ciszy wyborczej tj. w okresie 24 godzin poprzedzających dzień wyborów i aż do chwili zakończenia głosowania zabronione jest prowadzenie agitacji wyborczej na rzecz kandydatów w jakiejkolwiek formie. Publikacja na portalu internetowym jakichkolwiek komentarzy mających charakter agitacji wyborczej może zostać uznana za naruszenie przepisów ustawy Kodeks Wyborczy oraz stanowi czyn zagrożony karą grzywny (art. 498 ustawy z dnia 5 stycznia 2011 r. - Kodeks wyborczy, t.j. Dz. U. z 2018 r. poz. 754 z późn. zm.)

Komentarze (0)

Brak komentarzy, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz

© jastrowie24.pl | Prawa zastrzeżone