Zamknij
REKLAMA

Wypadł z jezdni na łuku.

07:50, 01.10.2018 | P.K
REKLAMA
Skomentuj

W Niedzielę 30 września o godzinie 15:13 strażacy z OSP Lotyń, OSP Okonek oraz dowódca z JRG Złotów zadysponowani zostali do zdarzenia drogowego na DK-11 w Lotyniu. 

Troje starszych osób podróżujących osobowym Fiatem Palio na łuku drogi wypadło z jezdni w przydrożny rów i zadrzewienie. Wszyscy uczestnicy zdarzenia opuścili pojazd o własnych siłach i nie wymagali pomocy medycznej, co potwierdził przybyły na miejsce Zespół Ratownictwa Medycznego. Działania polegały na zabezpieczeniu miejsca zdarzenia, odłączeniu zasilania elektrycznego w pojeździe oraz uprzątnięciu drogi z resztek powypadkowych. 

źródło: www.osplotyn.pl

(P.K)
REKLAMA
W okresie ciszy wyborczej tj. w okresie 24 godzin poprzedzających dzień wyborów i aż do chwili zakończenia głosowania zabronione jest prowadzenie agitacji wyborczej na rzecz kandydatów w jakiejkolwiek formie. Publikacja na portalu internetowym jakichkolwiek komentarzy mających charakter agitacji wyborczej może zostać uznana za naruszenie przepisów ustawy Kodeks Wyborczy oraz stanowi czyn zagrożony karą grzywny (art. 498 ustawy z dnia 5 stycznia 2011 r. - Kodeks wyborczy, t.j. Dz. U. z 2018 r. poz. 754 z późn. zm.)

Komentarze (0)

Brak komentarzy, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz

© jastrowie24.pl | Prawa zastrzeżone