Zamknij
REKLAMA

Zmarł ksiądz Nowicki

12:35, 09.10.2018 | P.K
REKLAMA
Skomentuj

W szpitalu w Pile zmarł ks. dr Władysław Nowicki, były proboszcz parafii pw. św. Stanisława Kostki w Pile, przez wiele lat kapelan służb mundurowych w Pile. Mocno związany z Jastrowiem.

Ks. Władysław Nowicki święcenia kapłańskie przyjął w 1971 roku w Jastrowiu. Pracował w parafiach w Miastku, Słupsku i Lęborku, Sławoborzu i Barwicach, wreszcie przez 18 lat w kościele pw. św. Stanisława Kostki w Pile, skąd dwa lata temu przeszedł na emeryturę. Miał 72 lata.

Uroczystości pogrzebowe odbędą się w najbliższą środę w Jastrowiu. Dzień wcześniej o godzinie 18.30 odprawiona zostanie msza święta w "czerwonym kościele" nad Gwdą w Pile

 

źródło :faktypilskie.pl

(P.K)
REKLAMA
W okresie ciszy wyborczej tj. w okresie 24 godzin poprzedzających dzień wyborów i aż do chwili zakończenia głosowania zabronione jest prowadzenie agitacji wyborczej na rzecz kandydatów w jakiejkolwiek formie. Publikacja na portalu internetowym jakichkolwiek komentarzy mających charakter agitacji wyborczej może zostać uznana za naruszenie przepisów ustawy Kodeks Wyborczy oraz stanowi czyn zagrożony karą grzywny (art. 498 ustawy z dnia 5 stycznia 2011 r. - Kodeks wyborczy, t.j. Dz. U. z 2018 r. poz. 754 z późn. zm.)

Komentarze (0)

Brak komentarzy, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz

© jastrowie24.pl | Prawa zastrzeżone