Zamknij

Wypadek w Sypniewie. Wiemy już więcej.

16:37, 03.04.2018 | P.K
REKLAMA
Skomentuj

Do aresztu na najbliższe trzy miesiące trafił 29-letni mieszkaniec Jastrowia, sprawca wypadku drogowego w Sypniewie. W wyniku wypadku 20-letni pasażer doznał ciężkich obrażeń ciała i przebywa w szpitalu na oddziale intensywnej terapii.

29 marca br. około 00:40 dyżurny Komendy Powiatowej Policji w Złotowie został powiadomiony o wypadkudrogowym w miejscowości Sypniewo na ul. Mickiewicza.
Policjanci Komisariatu Policji w Jastrowiu, którzy przybyli na miejsce ustalili, że kierujący samochodem marki VW Golf nie dostosował prędkości do warunków drogowych w wyniku czego uderzył w barierę mostu. Siła uderzenia była na tyle wielka, że pojazd po uderzeniu w barierę spadł do rzeki Płytnicy.
W samochodzie policjanci zauważyli osobę, która była zakleszczona i jej uwolnienie wiązało się z użyciem specjalistycznego sprzętu. Obecni na miejscu strażacy walczyli z czasem, gdyż pasażer był nieprzytomny i wymagał natychmiastowego przewiezienia do szpitala.
W wyniku prowadzonych przez policjantów Komisariatu Policji w Jastrowiu czynności ustalono, że kierującymVW Golf był 29- letni mężczyzna, którego zatrzymano i osadzono w Policyjnej Izbie Zatrzymań. W chwili zdarzenia znajdował się w stanie nietrzeźwości.
W wypadku poszkodowany został 20-letni pasażer, który doznał ciężkich obrażeń ciała i w chwili obecnej przebywa w szpitalu specjalistycznym na oddziale intensywnej terapii.
Wobec zatrzymanego 29-latka Sąd Rejonowy w Złotowie zastosował środek zapobiegawczy w postaci tymczasowego aresztowania na okres trzech miesięcy. Mężczyźnie grozi nawet 12 lat więzienia.

(P.K)
REKLAMA

Komentarze (0)

Brak komentarzy, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz

© jastrowie24.pl | Prawa zastrzeżone