Zamknij

Ukarani za prędkość. Nie będzie tolerancji.

12:18, 19.06.2018 | P.K
REKLAMA
Skomentuj

15 czerwca policjanci z Wydziału Ruchu Drogowego Komendy Powiatowej Policji w Złotowie przeprowadzili trwające cztery godziny działania „PRĘDKOŚĆ - ZERO TOLERANCJI” na drodze krajowej nr 11. Mundurowi skontrolowali 30 pojazdów i nałożyli 23 mandaty karne.

Za nami trwająca cztery godziny akcja na drodze krajowej nr 11 w całej Wielkopolsce o nazwie „Prędkość – zero Tolerancji”. Policjanci oprócz przeprowadzania kontroli prędkości zwracali uwagę na inne naruszenia przepisów prawa takie jak kierowanie w stanie nietrzeźwości, zapinanie pasów bezpieczeństwa oraz stan techniczny pojazdów.

Policjanci złotowskiej drogówki  w dniu 15 czerwca br. - w zaledwie kilka godzin skontrolowali 30 pojazdów, nałożyli 23 mandaty karne, w tym 21 na kierujących pojazdami za przekroczenie dozwolonej prędkości. Dodatkowo funkcjonariusze zatrzymali 1 dowód rejestracyjny w związku z nieprawidłowościami w stanie technicznym pojazdu. Tego typu akcje będą sukcesywnie powtarzane, aby uświadamiać kierowcom konsekwencje, wynikające z nieprzestrzegania przepisów drogowych i jazdy z nadmierną prędkością, niedostosowaną do panujących warunków atmosferycznych.

(P.K)
REKLAMA

Komentarze (0)

Brak komentarzy, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz

© jastrowie24.pl | Prawa zastrzeżone