Zamknij

Poszukiwany Jastrowiak

12:34, 18.12.2018 | P.K
REKLAMA
Skomentuj

Na portalu zlotowskie.pl pojawiła się informacja dotycząca zaginionego Pana Henryka,

Wnuczek prosi o pomoc w poszukiwaniach zaginionego dziadka

W dniach 11-12 grudnia 2018 r. zaginął mój dziadek, Henryk, lat 74. Jak zwykle w takich sytuacjach ciężko liczyć tylko i wyłącznie na działania policji, a za pomocą mediów społecznościowych niejednokrotnie tego typu problemy, czy zagadki udawało się rozwiązywać. Mam nadzieję, że tak będzie i tym razem. Do dnia dzisiejszego nie mamy żadnych informacji, które pozwoliłyby na jakiekolwiek ustalenia co do miejsca pobytu mojego dziadka.

Wg niektórych świadków ostatni raz widziany był we wtorek (11.12) w Jastrowiu między godz. 17 a 18 w pobliżu swojego miejsca zamieszkania przy ul. Wojska Polskiego oraz ok. 21.30 poruszając się ul. Kilińszczaków w pobliżu salonu Neonet. Dzień później, tj. 12.12, mógł przebywać w Pile będąc zauważonym między godz. 16 a 17 na wiadukcie kolejowym przy Al. Piastów, w kierunku hotelu Gromada.

Podaję rysopis: wzrost 170 cm, drobnej budowy ciała (50 kg), czarne oczy, włosy jak na zdjęciu tylko, że dłuższe. W ww. dniach miał na sobie czarną kurtkę skórzaną, siwy sweter, szalik granatowo zielony w kratę, czarne buty, popielate spodnie oraz czapkę z daszkiem (kaszkiet).

Proszę Was o udostępnienie tego posta oraz w wolnej chwili o chwilę zastanowienia, czy mogliście w ostatnich dniach widzieć tego mężczyznę z załączonych zdjęć. Jeśli ktoś byłby w stanie udzielić jakichkolwiek informacji w tej sprawie proszę o kontakt pod nr tel. 531 709 915 lub 790 767 197.

Z góry bardzo dziękuję pomoc

źródło:zlotowskie.pl

(P.K)

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze
REKLAMA

Komentarze (0)

Brak komentarzy, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz

© jastrowie24.pl | Prawa zastrzeżone