Zamknij
REKLAMA#ocieplenie #ogrzewanie #gas #fotowoltaika #węgiel #ciepło #innowacja

Za ile można wynająć halę w Jastrowiu lub nocleg w Nadarzycach?

09:52, 05.02.2019 | P.K
REKLAMA
Skomentuj

Od 1 lutego obowiązuje zarządzenie burmistrza odnośnie zasad i odpłatności za wynajem  obiektów sportowych i rekreacyjnych znajdujących się w gminie Jastrowie.

Zarządzeniem Burmistrza z 29 stycznia 2019r. ustalone została wysokość opłat za wynajem obiektów sportowo-rekreacyjnych należących do Gminy i Miasta Jastrowie.

Wysokość opłat za wynajem Hali Widowiskowo-Sportowej w Jastrowiu wygląda następująco:

1) za udostępnienie sprzętu i boiska hali do ćwiczeń:

a) za godzinę od poniedziałku do piątku -100,00 zł brutto (w tym VAT 8%),

b) za godzinę w sobotę i niedzielę - 100,00 zł brutto (w tym VAT 8%),

2) za udostępnienie sprzętu i boiska hali do ćwiczeń dla młodzieży uczącej się systemem stacjonarnym (w drużynie korzystającej z w/w zasad musi być minimum 50% osób uprawnionych – za okazaniem legitymacji szkolnej) oraz dla drużyn uczestniczących w rozgrywkach ALHPN - za godzinę od poniedziałku do piątku - 35,00 zł brutto ( w tym VAT 8%),

3) za udostępnienie sprzętu i boiska hali do ćwiczeń w czasie ferii i wakacji – za godzinę od poniedziałku do piątku - 100,00 zł brutto (w tym VAT 8%),

4) za udostępnienie sprzętu i boiska hali do przeprowadzenia zajęć ruchowych z zakresu promocji zdrowia - za godzinę - 40,00 zł brutto (w tym 8% VAT).

Zwolnione są z opłat stowarzyszenia, ale te które realizują umowy w ramach projektów sportowych na rzecz mieszkańców Gminy i Miasta Jastrowie. Te stowarzyszenia, które nie biorą udziału w konkursach lub nie otrzymają możliwości realizowania zadań z konkursu, będą miały utrudnione zadanie, dlatego że podmioty realizujące gminne projekty sportowe mają pierwszeństwo w korzystaniu z obiektów sportowo-rekreacyjnych

Udostępnienie sprzętu i boiska hali nie objęte cennikiem oraz wynajem hali nie związany z działalnością rekreacyjno-sportową podlega indywidualnym negocjacjom, które muszą być  zatwierdzone przez Burmistrza Gminy i Miasta Jastrowie.

Ustalona została także wysokość opłat za wynajem powierzchni reklamowej, gdzie za 1m2 powierzchni reklamowej zapłacić należy 80,00 zł brutto (w tym 23% VAT). Chyba że jest się patronem medialnym lub sponsorem bądź organizatorem imprezy.

W zarządzeniu znalazły się także  ceny za noclegi w  Ekologicznym Centrum Edukacji i Rekreacji w Nadarzycach. Za noceleg w pokoju wieloosobowych zapłacimy 20 zł. od osoby/noc. Natomiast w pokojach 2 i 3-osobowych będzie to 30 zł. od osoby za nocleg. Nocleg pod namiotem wynosi 10zł od osoby,  

Jeśli przedsiębiorcy zajmujący się noclegami i turystyką z terenu gminy Jastrowie, chciałyby skorzystać z zasobów gminy, wówczas mogą liczyć na zniżki w wysokości  5 zł za wynajem miejsc noclegowych w pokojach wieloosobowych, 2- i 3-osobowych. Na takie same zniżki może liczyć młodzież ucząca się na terenie gminy. 

Znajdujące się rowery w ECEiR w Nadarzycach także można wypożyczyć w kwocie 10zł za dzień. 

źródło: BIP Jastrowie

(P.K)

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze
REKLAMA

Komentarze (0)

Brak komentarzy, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz

© jastrowie24.pl | Prawa zastrzeżone