Zamknij
REKLAMA

Policjanci z naszego powiatu na pudle

20:13, 10.04.2018 | P.K
REKLAMA
Skomentuj

W hali widowiskowo-sportowej Państwowej Wyższej Szkoły Zawodowej w Pile odbył się X Jubileuszowy Turniej Halowy w Piłce Nożnej Służb Mundurowych o Puchar Komendanta Powiatowego Policji w Pile. Podczas turnieju nie brakowało sportowych emocji i zaciętej rywalizacji.

07 kwietnia br. w hali PWSZ o Puchar Komendanta Powiatowego Policji w Pile rywalizowało 6 drużyn: Komendy Powiatowej Policji w Pile, Komendy Powiatowej Policji w Złotowie, Szkoły Policji w Pile, Drużyna Posła Grzegorza Piechowiaka i Przyjaciół, Drużyna Kuratorów oraz Drużyna Dziennikarzy. Turniej uroczyście otworzył Komendant Powiatowy Policji w Pile mł. insp. Sebastian Cichocki, który życzył wszystkim zawodnikom jak najwięcej sportowych emocji, ale przede wszystkim dobrej zabawy. Turniej honorowym patronatem objął Starosta Pilski Eligiusz Komarowski.
Policjanci Komendy Powiatowej Policji w Złotowie zajęli trzecie miejsce. Zwycięstwo wywalczyła reprezentacja Komendy Powiatowej Policji w Pile, na drugim miejscy uplasowała się Szkoła Policji w Pile. W tym roku po raz pierwszy przyznano tytuł najbardziej sympatycznej drużyny, który trafił do Drużyny Kuratorów.
Wybrano również najlepszego bramkarza, którym został Piotr Kuczyński z Komendy Powiatowej Policji w Złotowie – Komisariat Policji w Okonku. Najlepszym zawodnikiem turnieju został Sebastian Polak ze Szkoły Policji w Pile, najskuteczniejszym strzelcem okazał się Krzysztof Mrozek z Komendy Powiatowej Policji w Pile. Puchar również wręczono uczniom z klas mundurowych ze Szkoły Teatralnej w Pile, którzy wspierali i pomagali organizatorom podczas turnieju oraz młodym piłkarzom z Football Academy Piła, którzy rozegrali pierwszy mecz na turnieju.

(P.K)
REKLAMA

Komentarze (0)

Brak komentarzy, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz

© jastrowie24.pl | Prawa zastrzeżone