Zamknij
REKLAMA

Młodzi piłkarze z Jastrowia, łakomy kąsek dla dużych klubów.

11:26, 03.06.2018 | P.K
REKLAMA
Skomentuj

Rozgrywki odbyły się w upalną sobotę 2 czerwca. Uczniowie SP nr 2 w Jastrowiu, już wczesnym rankiem wyjechali rywalizować w Finale Turnieju Piłki Nożnej Orlik Cup 2018 w Poznaniu, który odbył się na stadionie Lecha Poznań, przy ul. Bułgarskiej 17. Turniej rozpoczęli znakomicie wygrywając 2-0 z SP 62 z Poznania. Drugą rozgrywkę niefortunnie zremisowali 4-4 z SP 2 Gniezno, prowadząc jeszcze na 3 minuty przed końcem meczu 4-2. Być może to przyczyniło się, że ostatni mecz młodzi piłkarze niestety przegrali wysoko z SP 7 Leszno 8-0.

Szkoła Podstawowa nr 2 z Jastrowia w swojej grupie zajęła ostatecznie 3 miejsce przegrywając w zestawieniu bramek z drużyną z Gniezna, z którą mogli przecież wygrać.  Drużyna musiała przełknąć gorycz porażki i zagrać ostatecznie mecz o 5-6 miejsce z trzecim zespołem z drugiej grupy , a został nim zespół ze Szkoły Podstawowej Salezjańskiej z Poznania. Z tym rywalem gładko wygrali 8-0 i ostatecznie na 547 szkół biorących udział w turnieju,  zajęli wysokie V miejsce w Wielkopolsce. Warto dodać, że drużyny, które rywalizowały z naszą jastrowską ekipą, w jednej grupie zajęły ostatecznie I i II miejsce w całym turnieju. Zwycięstwo było blisko,

Wyniki:


 SP 62 Poznań- SP 2 Jastrowie 0-2 ( bramki : Szymon Rola )

SP 2 Jastrowie - SP 7 Gniezno 4-4 ( bramki : 2 x Szymon Rola,Jakub Zieliński oraz Bartek Sitek)

SP 2 Leszno- SP2 Jastrowie 8- 0

SP2 Jastrowie - SP Salezjańska Poznań 8-0 ( bramki : 2x Grzegorz Gaca, 2x Karol Życki, 2x Tymoteusz Cielas, Bartek Sitek oraz Kuba Pawełkiewicz)

Gratulacje dla drużyny
Ps. Serdeczne podziękowania dla rodziców za pomoc oraz wsparcie uczestników na turnieju.

(P.K)

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze
REKLAMA

Komentarze (0)

Brak komentarzy, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz

© jastrowie24.pl | Prawa zastrzeżone