Zamknij

Kabaret Jurki są już blisko

10:16, 08.11.2018 | P.K
REKLAMA
Skomentuj

Są zdecydowanie lepsi niż wiśnióweczka z łubinu. Można z czystym sumieniem potwierdzić, że to czołówka polskiej sceny kabaretowej. Już 17 listopada będą gościć w Wałeckim Centrum Kultury o godzinie 16:00.

Kabaret JURKI istnieje niemal od 25 lat, tworzą go Agnieszka Marylka Litwin, Wojtek Kamiński, Przemysław Sasza Żejmoi Marek Litwin.

Artyści potrafią podczas występów doskonale improwizować, dzięki czemu każdy ich występ może być wyjątkowy. W Wałczu pojawią się z najnowszym programem „Last minute” - sami autorzy wypowiadają się o nim: żyjemy w biegu, na huśtawce, na krawędzi, na kredyt, wszystko odkładamy na ostatnią chwilę, albo kręcimy się w kółko jak bąki na pleckach i nie możemy ruszyć z miejsca. A życie nie będzie na nas czekać, a marzenia same się nie spełnią. Nie czekajmy do ostatniej chwili, metronom nie śpi... tik tak tik tak tik tak...

Dlatego warto już dziś zarezerwować sobie sobotnie popołudnie 17 listopada i zamówić bilet przez stronę internetową artystów lub w Wałeckim Centrum Kultury. 

(P.K)

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze
REKLAMA

Komentarze (0)

Brak komentarzy, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz

© jastrowie24.pl | Prawa zastrzeżone