Zamknij

Przegub kulowy MOOG

11:08, 18.07.2018 | Materiał Partnera
Skomentuj

Inną nazwą przegubów kulowych są przeguby osiowe. Zapewniają one poślizg skrętu pomiędzy mostkiem a obudową łożyska koła. Zamontowane w centralnej części mostka, przeguby kulowe są odporne na wysoki poziom nacisku mechanicznego i napięcia. Jednak w związku z ogólnym zużyciem, część ta jest normalnym obiektem uszkodzeń, które w najgorszym scenariuszu polegają nawet na ich pęknięciu. W takim przypadku uszkodzenia tej części można zgubić koło, także aby uniknąć tych tragicznych konsekwencji powinno się natychmiast sprawdzić swój samochód w profesjonalnym warsztacie samochodowym poprzez jak najszybszą  naprawę przegubu kulowego.

Jednym z najbardziej powszechnych rodzajów przegubu kulowego jest przegub kulowy MOOG. Dobrym tego przykładem jest przegub kulowy Moog K8695T, który zawiera także zamontowaną osłonę przeciwpyłową w celu zwiększenia łatwości w jego instalacji. Charakteryzuje się on metalową konstrukcją łożyska typu Powder Gusher, która zapewnia zmniejszone tarcie i odpowiednią wytrzymałość poprzez gładki przepływ smaru przez całą część. Konstrukcja ta eliminuje konieczność wymiany zwrotnicy, oszczędza przez to czas i pieniądze, dzięki czemu jest ona dostępna jako oddzielny podzespół. Powierzchnia łożyska jest również chroniona przed zanieczyszczeniem powstałym poprzez wycieki poprzez ekskluzywną pokrywą, która sjest dołączona do przegubu. Dla jego bezpiecznego dopasowanie, konstrukcja Problem Solver zawiera dużą obudowę.

Oprócz możliwości zaoszczędzenia więcej czasu i pieniędzy, MOOG zapewnia także łatwy montaż, wytrzymałość i trwałość. Należy jednak pamiętać, aby zakupić ten produkt u autoryzowanego sprzedawcy, jeśli w ogóle szukasz autentycznej części, która będzie przez długi okres dobrze służyć Twojemu pojazdowi. Jest to kluczowa sprawa przed  ponownym szukaniem dostępnych dealerów sprzedających części do samochodu.

Dowiedz się więcej Autodoc.PL.

()
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze

komentarz (0)

Brak komentarza, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz

© jastrowie24.pl | Prawa zastrzeżone