Zamknij
REKLAMA

Mistrzowie z Jastrowia na Mistrzostwa Świata w Abu Dhabi

19:48, 22.06.2018 | P.K
REKLAMA
Skomentuj

W dniach od 9 do 12 czerwca br. w Katowicach odbyły się XI Ogólnopolskie Letnie Igrzyska Olimpiad Specjalnych. Wśród ponad 1000 zawodników z 18 Oddziałów Regionalnych z całej Polski Specjalny Ośrodek Szkolno-Wychowawczy w Jastrowiu (Klub Olimpiad Specjalnych Piecewo Jastrowie) reprezentowało siedmioro zawodników pod opieką Sylwii Czajki i trenera Dariusza Chilickiego.

Olimpijczycy wywalczyli 15 medali: w dwuboju i trójboju siłowym Maciej Pasisz zdobył trzy srebrne, Kamil Zdrenka dwa złote, srebrny i brązowy; w pływaniu Sebastian Cofał dwa złote, Justyna Gołębiowska złoty medal, Wojciech Sanojca złoty i brązowy, Michał Mikityszyn (absolwent) złoty i brązowy. Ponadto złote medale Sebastian Cofał i Michał Mikityszyn zdobyli w sztafecie wielkopolskiej, w składzie której zwycięsko popłynęli.

I teraz uwaga – news – dwóch naszych złotych olimpijczyków: Sebastian Cofał i Michał Mikityszyn zakwalifikowało się na Światowe Letnie Igrzyska Olimpiad Specjalnych Abu Dhabi 2019 (marzec). Super.

 

Alicja Awłasewicz

soswjastrowie.pl

(P.K)
REKLAMA
W okresie ciszy wyborczej tj. w okresie 24 godzin poprzedzających dzień wyborów i aż do chwili zakończenia głosowania zabronione jest prowadzenie agitacji wyborczej na rzecz kandydatów w jakiejkolwiek formie. Publikacja na portalu internetowym jakichkolwiek komentarzy mających charakter agitacji wyborczej może zostać uznana za naruszenie przepisów ustawy Kodeks Wyborczy oraz stanowi czyn zagrożony karą grzywny (art. 498 ustawy z dnia 5 stycznia 2011 r. - Kodeks wyborczy, t.j. Dz. U. z 2018 r. poz. 754 z późn. zm.)

Komentarze (0)

Brak komentarzy, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz

© jastrowie24.pl | Prawa zastrzeżone