Zamknij

Kelner

Nr oferty: StPr/24/0180Dodane przez: Powiatowy Urząd Pracy w Złotowie

Warunki pracy i płacy
Miejsce pracy: Roosevelta 6, 64-915 Jastrowie, powiat: złotowski, woj: wielkopolskie
Zakres obowiązków: wg.stanowiska pracy.
Rodzaj umowy: Umowa o pracę na czas określony
Wymiar etatu: 1
Zmianowość: dwie zmiany
Liczba godzin pracy w tygodniu: 40
Data rozpoczęcia: 02.04.2024
Wynagrodzenie brutto: od 4 242 PLN
System wynagradzania: Czasowy ze stawką miesięczną
Wymagania konieczne
Wykształcenie:
  • podstawowe
    Uprawnienia:
    • KSIĄŻECZKA ZDROWIA DO CELÓW SANITARNO-EPIDEMIOLOGICZNYCH
      Dane pracodawcy:
      Pracodawca: Szymon Szultka WESTA Nowa Energia
      Sposób aplikowania: bezpośrednio do pracodawcy
      Adres: 77-320 Sąpolno 69F, powiat: człuchowski, woj: pomorskie
      Osoba do kontaktu: Monika Zdanowska
      Numer telefonu:
      Język aplikacji: polski
      Wymagane dokumenty: CV
      Sposób kontaktu
      przekazania dokumentów:
      Według załącznika
      StPr/24/0234
      data rozpoczęcia pracy od 01.05.2024
      wynagrodzenie od od 4 242 PLN

      StPr/24/0223

      -zakupy materiałów do produkcji, -fakturowanie sprzedaży, -rozliczanie magazynu.
      StPr/24/0225
      wynagrodzenie od od 5 500 PLN

      -oklejanie pianką szkieletów meblowych, -pakowanie mebli, -montaż szkieletów.
      StPr/24/0226
      wynagrodzenie od od 4 500 PLN

      Praca pscyhologa z młodzieżą.
      StPr/24/0228
      data rozpoczęcia pracy od 01.09.2024
      wynagrodzenie od od 5 823 PLN

      StPr/24/0210
      wynagrodzenie od od 4 300 PLN

      KOMPLETOWANIE ZAMÓWIEŃ,UTRZYMANIE CZYSTOŚCI W MIEJSCU PRACY
      StPr/24/0199
      data rozpoczęcia pracy od 06.05.2024

      Kompletowanie zamówień utworzonych przez program WMS na podstawie zamówień ze sklepów.Wykonywanie pozostałych prac magazynowych.Utrzymanie czystości w miejscu pracy.Kontrola pobieranego sprzętu.
      StPr/24/0200

      Pakowanie mebli
      StPr/24/0188
      data rozpoczęcia pracy od 10.04.2024
      wynagrodzenie od od 5 000 PLN

      - obsługa kasy fiskalnej - obsługa działu mięsnego - dbanie o porządek na sali sprzedaży - dbanie o ekspozycje towarów
      StPr/24/0184
      data rozpoczęcia pracy od 28.03.2024
      wynagrodzenie od od 4 360 PLN