Zamknij

Nie powrócił do zakładu karnego

11:33, 04.03.2020 | P.K
Skomentuj
REKLAMA

Policjanci z Komisariatu Policji w Okonku przez kilka dni prowadzili działania, które przyniosły oczekiwany efekt. Mundurowi zatrzymali ukrywającego się mężczyznę i przekazali go do zakładu karnego.

Funkcjonariusze z Komisariatu Policji w Okonku otrzymali informację, że 38-latek pochodzący z gminy Okonek nie powrócił do zakładu karnego w Koszalinie, w którym odbywał karę pozbawienia wolności za przestępstwa przeciwko mieniu. Poszukiwany myślał, że uda mu się przechytrzyć policjantów, ukrywając się w pomieszczeniu gospodarczym i wychodząc ze swojej kryjówki tylko w nocy. To jednak się nie udało. Kilkudniowe działania funkcjonariuszy przyniosły zamierzony efekt

Mundurowi zatrzymali 38-latka na terenie gminy Okonek i przekazali go do zakładu karnego, gdzie czeka go dalsze odbycie kary pozbawienia wolności oraz dodatkowe konsekwencje – mężczyzna, korzystając z możliwości pracy poza zakładem karnym samowolnie oddalił się i nie powrócił do jednostki penitencjarnej. Z pewnością okres jego pobytu w zakładzie karnym znacznie się wydłuży.

 

źródło: KPP Złotów 

(P.K)

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze
REKLAMA

komentarz (0)

Brak komentarza, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz