Zamknij

Prokuratura zajmie się praniem koszulek w Polonii

09:58, 08.10.2020 | P.K
Skomentuj
REKLAMA

Prezes Polonii Jastrowie Tomasz Wojtiuk złożył doniesienie do prokuratury w sprawie możliwości popełnienia przestępstwa. Cała sprawa dotyczy wydarzeń sprzed 6 lat, gdzie analizowane będą podpisy potwierdzające odbiór ekwiwalentu za pranie koszulek.  

W zeszłym miesiącu pojawiłą się informacja na stronie FB Polonii , że sprawa zgłoszenia do prokuratury dotyczy jednego z byłych  członków zarządu klubu. Jak ustaliły lokalne media, chodzi o wypłacenie ekwiwalentu za pranie strojów  za okres dwóch miesięcy od 1 marca 2014 do 30 czerwca tego samego roku. Za ten okres suma środków wypłąconych nie przekracza 3600złotych, jednak nie o kwoty tu chodzi , ale o stwierdzenie nieprawidłowości, które mogły mieć miejsce w klubie. Przesłuchaniem świadków zajął się już Komisariat Policji w Jastrowiu. Porównuje się podpisy i sprawdzane jest, czy wszytskie osoby faktycznie odebrały wskazane kwoty. 

 

PK

fot. FB Polonia Jastrowie

(P.K)

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze
REKLAMA

komentarz (3)

sportowiecsportowiec

3 0

Czy nowy prezes zrobił jakieś nieprawidłowości finansowe? Nie do końca rozumiem. 10:10, 08.10.2020

Odpowiedzi:1
Odpowiedz

Pieniądze to nie wszPieniądze to nie wsz

3 0

Tu bardziej chodzi o wojenke burmistrza z Rychem, tylko i wyłacznie! Tylko pytam czemu mieszkańcy mają sie na to godzić, rozpieprzanie publicznych pieniedzy na swoje prywatne wojny, ludzie zwiazani z jastrowska piłką pokłóceni, rodzice nastawiani przeciwko sobie zarowno z jednej jak i z drugiej strony. Znam tych panów bardzo dobrze także z czasów gdy sam grałem w piłkę, teraz co oni *%#)!& w Jastrowiu to porażka. Jeden lepszy od drugiego a w mediach strugają durniów. Obecny pan prezes to tylko pionek w tym wszystkim.

Ludzie którzy byli i są w temacie polonii to smieją sie teraz w niebogłosy co ci hipokryci *%#)!& i mieszkańcy powinni sie zastanowić zanim bedą przyklaskiwać którejkolwiek ze stron.
Totalna obłuda jastrowskiej pilki i polityki prowadzonej w sposób totalitarny.

Miłego dnia🙂
10:55, 08.10.2020


OkoOko

6 0

Jeżeli ktoś robi wałki na publicznych pieniądzach to powinno zostać to wyjaśnione do końca i tyle. Niech prokurator sprawdzi jak było i czy coś jest na rzeczy. 14:25, 08.10.2020

Odpowiedzi:0
Odpowiedz