Zamknij
REKLAMA

Wielki sukces akcji ,,Activy – Bądź aktywny z VIVO! Piła”

12:42, 30.08.2021 | P.K
Skomentuj
REKLAMA

Niemal 30 tys. km pokonanych tras, blisko 7,5 tys. zaoszczędzonych kg CO2, prawie 1,3 mln spalonych kalorii, a do tego 2 tys. zł zebranych na cele charytatywne – tak wygląda bilans akcji ,,Activy – Bądź aktywny z VIVO! Piła”.

Pierwsza edycja sportowego wyzwania ,,Activy – Bądź aktywny z VIVO! Piła” okazała się niebywałym sukcesem. Organizatorom wydarzenia udało się nie tylko zachęcić rzeszę osób do regularnego uprawiania sportu i zdrowego stylu życia, ale także do działalności charytatywnej, której dodatkowo towarzyszył aspekt ekologiczny. W ramach sportowej rywalizacji pokonano łącznie niemal 30 tys. km tras, spalając przy tym 1,3 mln kalorii i oszczędzając 7,5 tys. kg CO2! To jednak nie wszystko! Zebrane w trakcie zabawy fundusze – 2 tys. zł – zasiliły natomiast konto Hospicjum Towarzystwa Pomocy Chorym im. Sługi Bożej St. Leszczyńskiej w Pile.

W wydarzeniu mógł wziąć udział każdy, kto w dniach 19 lipca – 15 sierpnia zarejestrował się w aplikacji Activy. Przejechane na rowerze oraz przebiegnięte przez uczestników kilometry były nagradzane punktami, które VIVO! wymieniło na atrakcyjne upominki.

- Jestem niezwykle szczęśliwa, że nasza akcja spotkała się z tak pozytywnym odzewem ze strony mieszkańców Piły oraz okolicznych miejscowości. Świetnie było móc obserwować każdego dnia ogrom zaangażowania i jego wspaniałe, przekraczające wszelkie oczekiwania efekty – mówi Magdalena Drzewiecka, Center Manager VIVO! Piła.

Przypomnijmy, że to nie jedyna proekologiczna inicjatywa pilskiego centrum handlowego, skierowana do lokalnej społeczności. W celu wzmocnienia świadomości klientów na temat ochrony środowiska VIVO! m.in.: stworzyło cykl webinariów, zatytułowanych „Zielone rozmowy”, zorganizowało pierwszy w mieście punkt recyklingu elektrośmieci czy postawiło na terenie swojego obiektu pojemnik na plastikowe nakrętki, które przekazywane są lokalnemu Stowarzyszeniu Słabo i Niesłyszących „Migacze”.

(P.K)

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze
REKLAMA
REKLAMA

komentarz (0)

Brak komentarza, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz

0%