Zamknij
REKLAMA

Networking w szybkim wydaniu. Firmy z Jastrowia poszukiwane.

08.11, 08.04.2022 . Aktualizacja: 08.12, 08.04.2022
Skomentuj
REKLAMA

Business Speed Dating, to określenie szybkich spotkań, przy stolikach gdzie można wymienić się wizytówkami i przeprowadzić krótką rozmowę. Firmy z Jastrowia mają szansę na uczestniczenie w takim spotkaniu, gdzie znajdą się przedsiębiorcy z regionu. Najbliższe spotkanie w Wałczu już 21 kwietnia. Takie formy spotkań cieszą się dużą popularnością na zachodzie, ale także w Polsce w większych miastach są one już organizowane. Niestety poza obszarem dużych aglomeracji Business Speed Dating to wciąż rzadkość. Ale to się zmienia.

21 kwietnia w Hotelu Biały Domek odbędzie się spotkanie dla ludzi związanych z przedsiębiorczością. Ten projekt ma dać sygnał do tego, czy takie spotkania będą organizowane częściej, a zapotrzebowanie jest już pewne. Zaangażowali się w to sami przedsiębiorcy, którzy zapewniają, że będą kolejne miasta powiatowe. Działanie przedsiębiorców, na rzecz innych przedsiębiorców, ma być misją, dzięki której firmy powinny się wzajemnie integrować - podkreśla Anna Chandoszko. Pierwsze spotkanie jak i kolejne mają mieć charakter otwarty i każdy, kto prowadzi nawet mały biznes, może wziąć udział w spotkaniu z innymi przedsiębiorcami. Już teraz można się zapisać na spotkanie, a więcej informacji można otrzymać na stworzonej stronie www.bsd.zwa.pl

Podstawowym celem formuły szybkich spotkań jest pozyskanie jak największej liczby potencjalnie przydatnych kontaktów biznesowych, do których można się zwrócić z konkretną potrzebą lub ofertą. To forma networkingu, tylko w mocno przyśpieszonej formie. Szybkie niezobowiązujące spotkania biznesowe, to w końcu pierwszy krok na drodze do długotrwałej i owocnej współpracy. Przy rosnących kosztach transportu i problemach z wykwalifikowanymi pracownikami, może okazać się, że firma działająca w niewielkiej odległości stanie się partnerem doskonałym. Dodatkowym plusem tego spotkania może być poznanie bliżej osób z którymi mielibyśmy robić interesy, co daje większe zaufanie przy długofalowej współpracy. Albo przynajmniej poznać ludzi, którzy są również przedsiębiorcami i rozumieją nas.

Swój udział zagwarantowały już władze miasta Wałcz, wiedząc jak ważny jest rozwój przedsiębiorczości dla finansów publicznych samorządów. Partnerem spotkania jest także Państwowa Wyższa Szkoła Zawodowa, a także firma specjalizująca się w nieruchomościach Freedom. Patronem medialnym spotkanie objęły także lokalne media.

Spotkanie jest przygotowane dla ograniczonej ilości miejsc i decyduje kolejność zgłoszeń, ze względów organizacyjnych, dlatego już warto zarezerwować swoje miejsce. Organizatorzy gwarantują podczas spotkania dodatkowe krótkie prelekcje oraz wyśmienity lunch, a na koniec także panel dyskusyjny. Aby mieć pewność, że uda się zasiąść przy kilku stolikach w celu zdobycia najlepszych kontaktów warto zaznajomić się preliminarzem.

(.)

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze
REKLAMA

komentarz (1)

MarcinMarcin

0 0

Spotkania z przedsiębiorcami i budowanie w ten sposób znajomości to normalna praca - w końcu takie znajomości są przez nas często wymieniane jako atut, który przesądza o przyszłości firmy. Nie zawsze trzeba jednak jechać specjalnie na takie spotkania - jeśli chcemy na przykład poznać ludzi z branży IT to warto się doszkolić, np. w firmie itschool.pl prowadzone są szkolenia, które przy okazji pozwolą na zyskanie dużej liczby nowych, ciekawych znajomości w biznesie. 14:40, 05.05.2022

Odpowiedzi:0
Odpowiedz

0%