Zamknij

Przedsiębiorco! Sprawdź jakie ulgi będziesz mógł uzyskać!

14:17, 11.04.2018 | P.K
Skomentuj
REKLAMA

Bezpłatne spotkania odbędą się 18.04 (Słupsk) i 09.05 (Wałcz).

Planujesz rozwijać swoją firmę? Działasz w branży przemysłowej? Chcesz powiększyć swój park maszynowy, rozbudować halę i zwiększyć zatrudnienie? Przyjdź na spotkanie i dowiedz się w jaki sposób uzyskać wsparcie na nową inwestycję. Teraz już nie tylko na terenie Specjalnych Stref Ekonomicznych, ale również na Twoim gruncie, w dowolnym miejscu w Polsce! Dowiedz się czym jest Polska Strefa Inwestycji i jak możesz na tym skorzystać. Poniżej miejsca i terminy najbliższych wydarzeń:

18.04.2018 - Słupsk - Rejestracja tylko do 13 kwietnia

Spotkanie odbędzie się w Słupskim Inkubatorze Technologicznym. Partnerem merytorycznym wydarzenia jest firma doradcza Ernst & Young.

09.05.2018 - Wałcz -  Rejestracja do 7 maja

Partnerem merytorycznym majowego wydarzenia będzie firma doradcza Deloitte. Spotkanie odbędzie się w Wałeckim Centrum Kultury.

Tematem przewodnim spotkania będzie omówienie nowego instrumentu wsparcia inwestycji w ramach planowanego rządowego programu tzw. Polska Strefa Inwestycji, dzięki któremu zachęty podatkowe dla przedsiębiorców mają być dostępne w każdej gminie, na terytorium całej Polski, niezależnie od statusu właściciela gruntów (nieruchomości JST, Skarbu Państwa i prywatne). Dotychczasowe tereny strefowe zachowują swój status i będą funkcjonowały do 2026r. Zmianie ulegną warunki uzyskania wsparcia przez firmy na realizację nowych inwestycji opisane w projektowanej ustawie i rozporządzeniach.

Ponadto omówione zostaną dostępne fundusze na badania i rozwój, a także możliwości uzyskania wsparcia w ramach funduszy UE oraz narzędzi oferowanych przez Centrum Obsługi Inwestora Urzędu Marszałkowskiego Województwa Zachodniopomorskiego, Agencję Rozwoju Przemysłu S.A.

(P.K)

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze
REKLAMA

komentarz (1)

FloridaFlorida

0 0

viagra for woomen 08:01, 30.11.2018

Odpowiedzi:0
Odpowiedz