Polonia pokonuje Iskra Szydłowo II

09:37, 11.11.2019 P.K Aktualizacja: 16:22, 12.11.2019
Skomentuj

To był krótki mecz i wysoka wygrana drużyny z Jastrowia.

Poloniści już w pierwszej połowie pokazali przewagę nad rywalem. Po 45 minutach gry, drużyna Iskry Szydłowo II przegrywała 6:0. Bramki dla zespołu z  Jastrowia zdobyli 2xCyruk, 2xGruenwald, Foryś, Wypchło. Niestety kibice nie mieli okazji zobaczyć drugiej części spotkania. Zespół z Szydłowa nie wyszedł na druga połowę

Po 45 minutach meczu Polonia Jastrowie wygrywała z Iskrą  Szydłowo II 6:0 ( 2x Gruenwald, 2x Cyruk, Foryś, Wypchło )

Drużyna z Szydłowa nie wyszła na boisko na drugą połowę, więc mecz został zakończony. Warto nadmienić, że zespół Iskra Szydłowo !! to drużyna drugoplanowa, w której zabrakło zawodników z pierwszego składu Iskry, Wygrana jednak też cieszy i mamy nadzieje, że wynik w przyszłości z pierwszym składem Iskry Szydłowo również będzie godny.