Zamknij

Siostry Łotry zagrają dziś o 19 w OK Jastrowie

10:24, 14.12.2019 | P.K
Skomentuj
REKLAMA

Dziś około godziny 19 można liczyć na ciekawe doznania muzyczne. Twórczość nie posiada przedziału wiekowego, zatem wielu mieszkańców powinno skorzystać z tej atrakcji.

Koncert odbywa się w ramach spotkań "Na podwórku" wywodzących się z ulicy Mickiewicza w Jastrowiu, za którym stoi Stowarzyszenie Shin. Pogoda niestety nas nie rozpieszcza, dlatego koncert odbędzie się w Ośrodku Kultury w Jastrowiu. 

 „Siostry” to prawdziwe siostry Maria i Julia Kępisty. Jedna to wibrafonistka, a druga to specjalistka od tekstów przedstawiające współczesny świat, można by doszukiwać się określenia "felietonu muzycznego" . "„Łotry”, to Karol Gadzało i Wojtek Sobura stanowią tło muzycznie oprawione dźwiękami, bo grać potrafią na wszystkim. Oprócz tradycyjnych instrumentów jak kontrabas, perkusja, wibrafon skrzypce, flet czy butla gazowa :-) można znaleźć dźwięki elektroniczne wplątane w piosenkach.  Wstęp jest darmowy, ale warto wesprzeć muzyków czymś do kapelusza :-).

fot.FB

(P.K)

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze
REKLAMA
REKLAMA

komentarz (1)

ocean king winnipeg ocean king winnipeg

0 0

This iis really a traditional seek little girls.
Kim registered with Associated Contennt in March of 2007.
This is onne traffic-generating technique yoou shouldn'tmiss.
This data waas created to rank web book pages. http://Withb.s21.xrea.com/cgi/x/strawberry/apeboard_plus.cgi 04:53, 17.01.2020

Odpowiedzi:0
Odpowiedz

0%