Zamknij

2. edycja kiermaszu płyt winylowych, CD i kaset magnetofonowych w VIVO! Piła za na

08:26, 28.04.2022 | .
Skomentuj Sławomir Nakoneczny
REKLAMA

2. edycja kiermaszu płyt winylowych, CD i kaset magnetofonowych w VIVO! Piła za nami 

 

W niedzielę, 24 kwietnia, miłośnicy analogowych brzmień spotkali się w VIVO! Piła, aby po raz drugi wziąć udział w wielkim kiermaszu płyt winylowych, CD i kaset magnetofonowych. Uczestnicy mieli okazję do rozmowy z innymi pasjonatami oraz uzupełniania swoich kolekcji o nowe „perełki”. Było z czego wybierać! Dostępnych było niemal 10 000 egzemplarzy.

 

VIVO! Piła, podczas ubiegłej niedzieli handlowej, zadbało o dodatkowe atrakcje dla swoich gości. 24 kwietnia w pilskim centrum handlowym wystawiono kilka tysięcy starannie wyselekcjonowanych płyt winylowych, CD i kaset magnetofonowych z utworami największym muzycznych gwiazd, ponadczasowymi przebojami czy kultowymi singlami polskich artystów. Nie zabrakło płyt z muzyką elektroniczną, klasyczną, jazzową, popową, disco i wieloma innymi gatunkami. Dostępne były również maxi single oraz single 7 cali.

 

W związku z powodzeniem drugiej odsłony muzycznego wydarzenia w VIVO!, organizatorzy zapowiadają kolejną edycję. Następna okazja do wzięcia udziału w kiermaszu już jesienią.

(.)

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze
REKLAMA

komentarz (0)

Brak komentarza, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz

0%