Zamknij

Bądź aktywny z VIVO! Piła

09:31, 27.07.2022 | .
Skomentuj
REKLAMA

Bieg po nagrody

 

Na ulicach polskich miast i miasteczek przybywa biegaczy i rowerzystów. Dla części jest to sposób na podtrzymanie bądź zbudowanie kondycji, dla innych – metoda na urozmaicenie wolnego czasu. Pozostali z kolei widzą w tym okazję do rywalizacji. Z VIVO! Piła aktywność ta może przynieść dodatkowe korzyści. Już 1 sierpnia rusza akcja z aplikacją Activy, w której zainteresowani będą mogli sprawdzić się w dwóch konkurencjach:

„Na nogach” – konkurencja dla biegaczy i spacerowiczów;

„Na kołach” – uwzględniająca jazdę na rowerze i rolkach.

 

Dla każdej z aktywności prowadzony będzie osobny ranking, w którym uczestnicy będą gromadzić punkty za przebyte kilometry (kobiety i mężczyźni oddzielnie). Na uczestników akcji, którzy zbiorą najwięcej punktów, czekać będą niezwykle atrakcyjne nagrody. W każdej z konkurencji przewidziane zostały premie za trzy pierwsze miejsca. Zwycięscy sportsmeni i sportsmenki powalczą o karty podarunkowe na zakupy w sklepach VIVO! Piła o wartości odpowiednio 1 000 zł, 500 zł oraz 300 zł. Pozostali uczestnicy za zgromadzone punkty odbiorą drobne podarunki ze sklepiku aplikacji. Akcja potrwa do 28 sierpnia.

Misja po zdrowie”

Dodatkowym elementem akcji, który będzie stanowił ogromne wsparcie dla osób wdrażających zdrowy tryb życia, jest „Misja po zdrowie”, a więc tegoroczna nowość dostępna dzięki aplikacji Activy. Po przebyciu odpowiedniej liczby kilometrów uczestnicy osiągać będą kolejne „misje”, dzięki którym uzyskają dostęp do ciekawych wskazówek możliwych do zastosowania w zdrowym życiu codziennym.

 

Jak wziąć udział w akcji?

W celu skutecznego włączenia się w akcję, wystarczy pobrać aplikację Activy dostępną w Sklepie Play oraz na AppleStore, a po zarejestrowaniu się – dołączyć do wyzwania VIVO! Piła. Aplikacja będzie działać w promieniu 50 km od centrum handlowego.

Partnerami akcji są Centrum Rekreacji AQUAPARK oraz Calypso Fitness.

Zapraszamy do udziału!

(.)

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze
REKLAMA

komentarz (0)

Brak komentarza, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz

0%