Zamknij

MONTERIADA 2023 pod hasłem: Zadbaj o ciepły dom

08.46, 23.12.2022 . Aktualizacja: 08.46, 23.12.2022
Skomentuj
REKLAMA

Po dwuletniej przerwie spowodowanej pandemią na targi BUDMA w Poznaniu powraca MONTERIADA. Tym razem pod hasłem: Zadbaj o ciepły dom. Na stoisku wydarzenia zobaczymy więc energooszczędne okna, drzwi, bramy garażowe i osłony okienne. Dowiemy się też, jak powinny być one zamontowane, żeby chronić budynek przed stratami cennego ciepła, oszczędzać energię i pieniądze. Na specjalnie wydzielonej powierzchni znajdować się będzie ekspozycja wyrobów Partnerów MONTERIADY oraz członków Związku POiD.

MONTERIADA 2023, organizowana przez Związek POiD wraz z Partnerami, startuje już 31 stycznia. To najbardziej rozpoznawalne wydarzenie podczas Międzynarodowych Targów Budownictwa i Architektury BUDMA w Poznaniu. MONTERIADA przyciąga monterów, inwestorów budujących i remontujących swoje domy, dziennikarzy oraz uczniów szkół branżowych – wszystkich, którzy chcą poznać najnowocześniejsze rozwiązania produktowe i montażowe z branży stolarki budowlanej.

Dlaczego warto odwiedzić MONTERIADĘ 2023? Stoisko wydarzenia to blisko 300m2 powierzchni, gdzie każdy z uczestników targów znajdzie dla siebie coś ciekawego. W strefie montażu i nowości produktowych zaprezentowane zostaną „w akcji” rozwiązania Partnerów: Aluplast, Glasslift, Hörmann, Klimas Wkręt-met, Lahti Pro, Nyxon, Proventuss, Selena, Soudal, Stalprodukt-Zamość, Stanley Black & Decker, WIŚNIOWSKI. Okna, drzwi, brama garażowa i rolety zewnętrzne montowane będą przez monterów wyposażonych w profesjonalną odzież roboczą, z użyciem nowoczesnych systemów montażowych, narzędzi i akcesoriów.

To jeszcze nie wszystkie atrakcje. W strefie biznesowej, przy pysznej kawie, będzie można porozmawiać z ekspertami Partnerów MONTERIADY 2023 i zapoznać się z szeroką ofertą produktową firm. Natomiast dla monterów przygotowano strefę Dobrego Montera, z możliwością zapisania się na szkolenia, pobrania katalogów branżowych i gadżetami. W ramach MONTERIADY zaplanowano również wizytę klasy patronackiej ze szkoły branżowej wraz z debatą dla uczniów, a także konferencję prasową dla dziennikarzy. Wydarzenie poprowadzi charyzmatyczny Irek Bieleninik. 

Serdecznie zapraszamy do udziału w MONTERIADZIE 2023 w dniach 31.01-03.02 2023 roku, podczas Międzynarodowych Targów Budownictwa i Architektury BUDMA w Poznaniu.
Stoisko nr 108 w hali 5

Już wkrótce opublikowany zostanie szczegółowy harmonogram wydarzenia – zachęcamy do śledzenia komunikatów na:
www.poid.eu
www.facebook.com/POiDstolarkabudowlana
pl-pl.facebook.com/dobrymontaz/
 

(.)
 

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze
REKLAMA

komentarz (0)

Brak komentarza, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz

REKLAMA
0%