Zostało mało czasu!
0
0
dni
0
0
godzin
0
0
minut
0
0
sekund
Daj bliskim chwilę,
którą zapamiętają
Kup prezent
Zamknij

Dachowanie na "Zagórzu"

. 14:15, 22.09.2025 Aktualizacja: 13:07, 27.10.2025
Skomentuj

W sobotę, 21 września, tuż przed południem, na drodze między Sypniewem a Jastrowiem doszło do nietypowego zdarzenia drogowego.

45-letni kierowca samochodu marki Volkswagen stracił kontrolę nad pojazdem. Przyczyną utraty panowania nad autem było ukąszenie przez owada. W rezultacie pojazd zjechał z drogi, wpadł do przydrożnego rowu i dachował.

Mężczyzna nie odniósł żadnych obrażeń i był trzeźwy. W zdarzeniu nie brały udziału inne pojazdy ani osoby postronne.

fot. FB OSP Jastrowie

(.)

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze

komentarze (0)

Brak komentarza, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz


Dodaj komentarz

🙂🤣😐🙄😮🙁😥😭
😠😡🤠👍👎❤️🔥💩 Zamknij

Użytkowniku, pamiętaj, że w Internecie nie jesteś anonimowy. Ponosisz odpowiedzialność za treści zamieszczane na portalu jastrowie24.pl. Dodanie opinii jest równoznaczne z akceptacją Regulaminu portalu. Jeśli zauważyłeś, że któraś opinia łamie prawo lub dobry obyczaj - powiadom nas [email protected] lub użyj przycisku Zgłoś komentarz

0%