Zamknij

Najlepsze filmy młodzieżowe na Netflix. Zobacz więcej na Pinbook.pl

07:39, 23.08.2020 | materiały partnera

Najlepsze filmy młodzieżowe dostępne na Netflixie

Ach, te filmy młodzieżowe. Tyle ich powstało w ostatnim czasie! Nic, tylko oglądać. Ale jak wybrać taki, który nie spowoduje, że będziemy przez dwie godziny siedzieć i żałować, że włączyliśmy właśnie ten tytuł? Postanowiliśmy, że podrzucimy kilka tytułów, które nas absolutnie nie zawiodły, a przy których nawet całkiem dobrze się bawiliśmy. Jeśli jakieś filmy Netflix wam się spodobają - koniecznie podzielcie się swoimi spostrzeżeniami i oceńcie daną produkcje.

The Kissing Booth”

Film opowiada historię Elle Evans, która od wielu lat jest najlepszą przyjaciółką Lee Flynna. Pewnego dnia odkrywa, że stała się nastolatką, którą interesują mężczyźni. I jej całe zainteresowanie pada na brata Flynna - Noah. Jest przystojny, nieco niepokorny i w oczach Elle - wspaniały pod każdym względem. Czuje, że przy nim jej serce bije znacznie mocniej. Pewnego dnia, dzięki tytułowej całuśnej budce, dochodzi do ich pierwszego pocałunku i nagle ich relacja zmienia się w zakazany romans. Elle musi ukrywać swój związek przed przyjacielem. W końcu staje przed ważnym wyborem - przyjaźń czy miłość?

Do wszystkich chłopców, których kochałam”

To amerykańska komedia romantyczna, której główną bohaterką jest niejaka Lara Jean. Bardzo nieśmiała i nieco wycofana dziewczyna, która pisze listy do chłopaków, którzy kiedykolwiek byli jej sympatią. To jej sposób na wylanie swoich emocji i na odreagowanie. Pewnego dnia jej niewinne zapiski, które znajdowały się na papierze, trafiają w ręce adresatów, a jej życie kompletnie się zmienia. Można by rzec nawet, że wywraca się do góry nogami.

Sierra Burgess jest przegrywem”

Sierra nie jest taką bardzo typową nastolatką - zamiast iść na imprezę, woli spędzać swój czas na studiowaniu literatury. Ma dobre oceny, najlepszego przyjaciela i cudowną rodzinę. Towarzysko jednak radzi sobie słabo, ponieważ najpopularniejsza dziewczyna wśród wszystkich uczniów - Veronica - gnębi ją i prześladuje. Pewnego dnia cheerleaderka wpada na pomysł, aby podać numer Sierry chłopakowi, który ją podrywa. Co wyniknie z tej intrygi? Na pewno jest to film z morałem, który warto zobaczyć.

Wysoka dziewczyna”

Film wydaje się absolutnie banalny, a nawet nieco przesadzony, ale ma do przekazania bardzo ważną lekcję. Jodi ma 16 lat i jest najwyższą dziewczyną w szkole i nigdy, absolutnie nigdy, nie czuła się z tym dobrze. Zawsze chodziła przygarbiona, bo inne dzieciaki bardzo się z niej śmiały. Niespodziewanie do ich szkoły dołącza chłopak z uczniowskiej wymiany - Stig. Teraz to on jest najwyższy w szkole. Ta znajomość całkowicie wywraca życie dziewczyny. Sprawia, że staje się ona… częścią miłosnego trójkąta. Jednak dwójka jej najlepszych przyjaciół i jej siostra Harper pomogą dziewczynie pokonać jej kompleksy. Warto patrzyć śmiało przed siebie.

A wy? Lubicie takie filmy? Znaleźliście coś dla siebie?

(materiały partnera)
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
0%