Zamknij
REKLAMA
00:00, 27.10.2021
Bez względu na branżę, w której się poruszamy, warto sprawdzić, czy w jej ramach nie możemy do swojej firmy wprowadzić kilku usprawnień. Nowoczesne technologie, czy podejście w oparciu o nowatorskie techniki, daje możliwość usprawnienia swojej pracy lub poszerzenia grona klientów. Jak sprawić, by Twój salon fryzjerski w Katowicach nie został w tyle?
11:54, 05.10.2021
Pandemia trwa w najlepsze. Pozamykane restauracje, knajpy, sale koncertowe i dyskoteki to obecnie wizytówka naszych czasów i smutna, przygnębiająca rzeczywistość. Jednak ten stan rzeczy prędzej czy później się zmieni i wróci dawna normalność. Podobnie będzie w branży eventowej, gdzie na czas szalejącego po świecie groźnego wirusa, ta część biznesu musiała przenieść się do sfery internetowej by móc kontynuować działalność. Bardzo często pojawia się pytanie o przyszłość tej gałęzi gospodarki. Czy po pandemii wrócimy do tradycyjnego sposobu organizacji wydarzeń? A może eventy online są obecnie przyszłością i wyprą „dawną” metodę organizowania przyjęć, szkoleń i prezentacji? Co czeka nas w najbliższym czasie?
00:00, 28.04.2021
Jesteś zdrowy, masz dobrą pracę, szczęśliwą rodzinę i dobrze Ci się wiedzie. Czy wiesz, że to wszystko możesz stracić w ułamku sekundy? Wystarczy chwilowa nieuwaga innego kierowcy na drodze, aby doszło do wypadku. Tylko w 2019 roku na polskich drogach zginęło prawie 3 tysiące osób. Aby nie martwić się o przyszłość bliskich, zadbaj o odpowiednie ubezpieczenie na życie. Sprawdź, gdzie je kupić!
00:00, 23.04.2021
Aby umowa była ważna, konieczne jest umieszczenie w niej wymaganych informacji. W przypadku najmu są to dane osobowe, ale nie tylko. Co powinno wchodzić w skład takiego dokumentu, by był on zgodny z prawem? Sprawdź, jak wygląda poprawna umowa najmu.
00:00, 18.03.2021
Każdy pojazd zarejestrowany w Polsce musi mieć ważne OC, również w przypadku samochodów znajdujących się w komisach i u pośredników sprzedaży. Z tego powodu towarzystwa ubezpieczeniowe oferują możliwość wykupienia polisy na nieco innych zasadach przez osoby prowadzące podobną działalność. Czym dokładnie jest OC komisowe i co warto o nim wiedzieć?
13:00, 14.12.2020
Wielkimi krokami zbliżają się święta Bożego Narodzenia. Szukasz wyjątkowego prezentu dla swoich bliskich? Nie wiesz, co podarować dziecku? Personalizowane prezenty to wyjątkowe niespodzianki dla najmłodszych, jak i nieco starszych.
08:52, 30.11.2020
Projekty Archeton to propozycje cieszące się dużym uznaniem klientów już od wielu lat. Nic dziwnego – w końcu każdy oczekuje od swojego przyszłego domu naprawdę dużo, a ta pracownia jest w stanie spełnić te wysokie wymagania. Jednak, by wybrać odpowiedni projekt domu trzeba przede wszystkim określić swoje potrzeby i preferencje. W tym artykule podpowiemy, na co warto zwrócić szczególną uwagę.
14:48, 24.08.2020
Salony optyczne mierzące się z problemem spadku sprzedaży chcą osiągnąć ponowne wzrosty, przyłączając się do dużych marek. „Skoro jest ogromna i liczy tyle zakładów optycznych w Polsce, to mi też będzie dobrze” – panuje przekonanie. Niekoniecznie jednak franczyza może być rozwiązaniem, które poszukujesz.
07:39, 23.08.2020
Najlepsze filmy młodzieżowe dostępne na Netflixie
13:20, 29.05.2020
Nowoczesne lampy doskonale sprawdzą się nie tylko we współczesnych wnętrzach. W zależności od stylu mieszkania i lamp czasami minimalistyczne oświetlenie jest w stanie uzupełnić również klasycznie urządzony pokój. Wiele osób chętnie wybiera w tym celu polskie oświetlenie, np. TK Lighting.
13:08, 27.03.2020
Mamy ochotę na sen nie tylko wtedy, gdy na zewnątrz robi się ciemno, ale także, gdy spada średnia temperatura ciała. Dlatego nie powinno być gorąco pod przykryciem, w przeciwnym razie nie będzie można szybko zasnąć. Niezalecane jest kupowanie bardzo ciepłych opcji, jeśli w mieszkaniu ogrzewanie działa sprawnie.
1
13:06, 19.03.2019
Pellet, eko groszek, gaz ziemny, czy elektryczne maty grzewcze - które z tych źródeł ciepła jest najtańsze? Wybór nie jest łatwy, bo zakup pieca i instalacji to koszt minimum kilku tysięcy złotych. Do tego dochodzą miesięczne wydatki na eksploatację. Zanim podejmiesz decyzje, dobrze policz.
7
10:24, 19.03.2019
Ogród przyjazny pszczołom i innym zapylaczom, powinien być urządzon i prowadzony,zgoenie z pewnymi zasadami. W ogrodzie dla pszczół posadzimy rośliny miodo i nektarodajne. Jakie to będą? Jak prowadzić ogród, który będzie przyjazny dla pszczół?
13:35, 11.02.2019
Umowa zlecenie jest bardzo popularną formą zawierania współpracy z pracodawcą. To najczęściej zawierana umowa cywilnoprawna w Polsce. Często na jej podstawie zatrudniani są na przykład studenci. Jakie są plusy i minusy takiego rozwiązania? Co może zyskać pracownik a co pracodawca?
13:32, 11.02.2019
W przypadku bezrobocia występującego wśród osób młodych, bardzo często mowa jest o absolwentach uczelni wyższych. Poszukiwani na rynku pracy są natomiast absolwenci szkół zawodowych oraz techników. Czy taka sytuacja może wyznaczyć nowe trendy w nauce?