Zamknij

Przedszkola otwarte, ale nie wszystkie

16:38, 11.05.2020 |
Skomentuj
REKLAMA

Rząd powoli znosi restrykcje spowodowane wirusem. Jednym z pierwszych etapów jest otwarcie przedszkoli. Złośliwi uważają, że zabrakło pieniędzy na opłaty dla rodziców, którzy musieli zostać w domu z najmłodszymi. Jak wygląda to w gminie Jastrowie? Przedszkola otwarte od dziś, ale nie wszystkie.  

 

Na stronach urzędu można znaleźć  informację burmistrza z 30 kwietnia, która wskazuje zasady pracy przedszkola podległego pod gminę.  Zgodnie z zapisem, rodzice/opiekunowie dzieci, które od dnia 11 maja mają ponownie uczestniczyć w zajęciach w Przedszkolu Samorządowym w Jastrowiu przy ul. Al. Wolności 3, zobowiązani byli zgłosić ten fakt do Dyrektora placówki w dniach od 4 do 7 maja 2020r.

Burmistrz Gminy i Miasta Jastrowie, zgodnie z decyzją rządu o możliwości otwarcia przedszkoli i żłobków w ograniczonym zakresie oraz zgodnie z podjętą procedurą informuje, że wznawia się funkcjonowanie trzech grup przedszkolnych (każda licząca do 12 dzieci) od dnia 11 maja 2020r.  

Oddział Przedszkolny w Sypniewie pozostaje zamknięty do odwołania, ze względu na niespełnienie warunków sanitarno-epidemiologicznych wymaganych w obecnej sytuacji.

Aby dopełnić formalności należy wypełnić oświadczenie rodzica o podjęciu świadomej decyzji w sprawie wznowienia uczęszczania dziecka do przedszkola i dostarczyć je Dyrektorowi placówki.

 

źródło UGiM Jastrowie

 

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze
REKLAMA

komentarz (0)

Brak komentarza, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz