Zamknij

4 powody nieszczelnych okien w mieszkaniu od Orłów Okien i Drzwi

07:42, 05.08.2020 | P.K
Skomentuj
REKLAMA

Nieszczelne okna mogą nas pozbawiać nawet 25-30% ciepła. Nie ma tu znaczenia czy rama wykonana jest z drewna czy plastiku, o luki trzeba szybko zadbać, by nie wpływały negatywnie na nasz domowy budżet w zimie oraz nie wpuszczały do środka zbyt wiele gorąca w okresie letnim. Nie ma znaczenia czy to Warszawa czy Sosnowiec, okna i drzwi zawsze można próbować uszczelniać!

Pierwsze przyczyny nieszczelności okien

Skutki znamy wszyscy, ale skąd biorą się szczeliny w naszych oknach? Przy ramach drewnianych problemem może być niewłaściwa konserwacja i impregnacja, która prowadzi do jej deformacji. W prostej linii oznacza to mikro-dziury w naszej ramie, powodujące napływ powietrza z okolicy Krakowa. Okna i drzwi wymagają również bieżącej regulacji. Większość plastikowych ram posiada tzw. tryb letni oraz zimowy. Mało kto o tym wie, że powinniśmy dopasować ustawienia okna właśnie do pory roku.

Okna i drzwi tylko z rzetelną firmą

Najczęstszą przyczyną szczelin w oknach jest nieprawidłowy montaż stolarki. Firma, która ma za zadanie wymienić nasze ościeżnice lub założyć nowe, powinna być sprawdzona i rzetelna. Inaczej przez lata będziemy męczyć się ze świszczącym, zimowym wiatrem, próbując łatać dziury między oknami a murem. Sprawdzone przez setki klientów firmy znajdziesz na stronie plebiscytu Orły Okien i Drzwi. Ranking opiera się na ocenach zgromadzonych na temat każdego przedsiębiorstwa z całej internetowej sieci. Laureatami (zamieszczonymi na liście organizatora) zostają tylko te firmy, które przynajmniej w 80% spełniły oczekiwania swoich klientów. Zawsze zwróć uwagę na certyfikat Orła, razem z nim znajdziesz również m.in. najlepszych lekarzy w Lublinie.

Zużycie okien i drzwi

Kolejnym powodem nieszczelnych okien może być po prostu zużywania się materiału, nawet jeśli jest poprawnie konserwowany. Z biegiem lat ciągłe otwieranie, zamykanie czy ryglowanie drzwi wpływa nawet na najdrobniejsze elementy konstrukcji okna. Zawsze pamiętaj o regularnych przeglądach stolarki okiennej. Szczególną uwagę zwracaj również na ogumienie ram i stan uszczelek – te materiały najszybciej ulegają zużyciu.

Orły Okien i Drzwi do usług!

Nawet jeśli okna zostały założone poprawnie, mogą się im przydarzyć niespodziewane uszkodzenia, które będzie trzeba naprawić. Sięgnijmy po sprawdzonego fachowca – Orła Okien i Drzwi. Specjalista, którego znajdziemy na podstronie każdego miasta, został wybrany przez klientów, poprzez portale takie jak Ceneo, Zumi, Google Maps czy Facebook. Specjalnie opracowany skrypt komputerowy dokładnie przeszukał sieć internetową, by odnaleźć wszystkie, dostępne w tym momencie oceny firm. Do grona Orłów Okien i Drzwi wpuszczani są tylko ci przedsiębiorcy, którzy uzyskają przynajmniej 8 z 10 możliwych do zdobycia punktów. Zestawienie przeprowadzane jest więc bardzo dokładnie, więc nie ma mowy, że wybrany w ten sposób specjalista zawiedzie nasze oczekiwania.

 

(P.K)

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze
REKLAMA

komentarz (2)

EstebanEsteban

0 0

Привет!! Есть актуальные бонускоды для букмекерки Бетвиннер!
Подобных не бывает на сайте БК, так как они - персональная
акция от партнёров букмекера. Кому
нужны хорошие бонусы или фрибеты – получайте
и применяйте. Спешите – акция
с кодами 2020 для Бетвиннер может закончиться!

https://betwinner-promocod.ru/ 14:50, 24.08.2020

Odpowiedzi:0
Odpowiedz

سعر الذهب اليوم في عسعر الذهب اليوم في ع

0 0

What type of camera did you use? That is definitely a great premium quality. https://www.instapaper.com/p/goldratetoday 07:28, 18.09.2020

Odpowiedzi:0
Odpowiedz