Zamknij

Co daje stomatologowi udział w plebiscycie ORŁY Stomatologii?

13:20, 22.10.2020 | P.K
Skomentuj
REKLAMA

Plebiscyt branżowy Orły Stomatologii jest przeprowadzany od 2018 roku. Wydaje się jednak, że stomatolodzy nadal nie dostrzegają potencjału jaki płynie w konkursach dla przedsiębiorców, w ramach jednej gałęzi usługowej. Żywimy nadzieję, że ten tekst przybliży wszystkim jak można skorzystać na udziale w Orłach Stomatologii.

Orły Stomatologii – dla kogo?

Plebiscyt Orły Stomatologii przeznaczony jest dla wszystkich lekarzy stomatologów, prowadzących firmę indywidualnie oraz dla zrzeszeń dentystów, którzy decydują otworzyć się gabinety pod jednym, wspólnym szyldem. Warunkiem koniecznym do spełnienia jest działalność zarejestrowana na terenie Rzeczpospolitej Polskiej.

Jak można zgłosić się do plebiscytu

Zgłoszenie gabinetu do plebiscytu Orły Stomatologii jest bajecznie proste. Musimy jedynie wypełnić formularz uczestnika. W tym celu udajemy się na stronę plebiscytu (https://www.orlystomatologii.pl/), klikamy w zakładkę Zgłoś się i wypełniamy puste pola danymi lub korzystamy z aplikacji Live chat (białe okienko, z prawej strony ekranu przeglądarki). Data sprawdzenia firm nie jest znana zgłoszonym przedsiębiorcom. O wynikach dowiedzą się więc post factum.

Co daje firmie plebiscyt Orły?

Udział w plebiscycie daje niepowtarzalną możliwość poznania opinii pacjentów o naszym gabinecie stomatologa w Gdyni, wyrażonych w wymiernej formie – w postaci liczby od 1 do 10 (gdzie 1 – najniższa nota, 10 – najwyższa). Przedsiębiorstwa, którym uda się uzyskać tytuł laureata, zostają zamieszczone na liście wyróżnionych przez organizatora, więc ich usługi będą łatwiej wyszukiwane w Internecie przez zainteresowanych. Najlepsi uzyskują możliwość zakupu materiałów marketingowych, które są namacalnym dowodem ich pozycji w branży.

Co zawiera pakiet produktów marketingowych?

Jeśli zostaniesz jednym z Orłów Stomatologii, będziesz mógł wykupić tzw. zestaw marketingowy. Ma on za zadanie potwierdzić Twoje dokonania w zdobyciu głównie życzliwych opinii od pacjentów. W skład zestawu marketingowego wchodzą: dyplom, list gratulacyjny, logo elektroniczne danej edycji Orłów, elegancka tabliczka ze szkła akrylowego. Laureaci trzech pierwszych miejsc w danym mieście lub w całej Polsce otrzymują materiały marketingowe z wygrawerowaną nazwą swojej firmy. Będzie to niezwykły pretekst do świętowania sukcesu, np. w formie eleganckiej kolacji w restauracji w Szczecinie.

 

(P.K)

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze
REKLAMA

komentarz (0)

Brak komentarza, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz