Zamknij

Jastrowie także podwyższa "Standardy obsługi inwestorów"

18:00, 05.01.2021 | P.K
Skomentuj
REKLAMA

130 gmin ma przystąpić do projektu "Standardy obsługi inwestora w jednostkach samorządu terytorialnego (JST) Województwa Wielkopolskiego". Dziś dokument podpisała gmina Jastrowie

 

Jastrowie przystąpiło dziś oficjalnie do projektu „Standardy obsługi inwestora w jednostkach samorządu terytorialnego (JST) Województwa Wielkopolskiego”. Umowę w imieniu samorządu wojewódzkiego podpisał Członek Zarządu Województwa Wielkoposlkiego Jacek Bogusławski, a ze strony Gminy Jastrowia Burmistrzem Gminy i Miasta Piotr Wojtiuk. Projekt współfinansowany jest przez Unię Europejską ze środków Europejskiego Funduszu Społecznego w ramach Programu Operacyjnego Wiedza Edukacja Rozwój na lata 2014-2020 Priorytet II „Efektywne polityki publiczne na rynku pracy, gospodarki i edukacji” Działanie 2.18 „Wysokiej jakości usługi administracyjne”.

Główny celem projektu, to doskonalenie jakości procesu świadczenia usług administracyjnych istotnych dla obsługi inwestora w samorządzie terytorialnym. Projekt zakłada podniesienie jakości obsługi inwestora w wielkopolskich JST poprzez objęcie audytem wstępnym i szkoleniami podstawowymi z zakresu standardu obsługi inwestora w samorządzie co najmniej 130 JST z Wielkopolski, z których min. połowa wdroży standard obsługi inwestora dzięki kompleksowemu wsparciu obejmującemu szkolenia podstawowe i warsztaty specjalistyczne z zakresu obsługi inwestora, zarządzania i elektronizacji procesu obsługi inwestora, doradztwo indywidualne oraz udział w lokalnych sieciach współpracy mających na celu budowanie relacji z inwestorami, wymianę doświadczeń i dobrych praktyk w pozyskiwaniu i obsłudze inwestora.

fot. FB Jacek Bogusławski

 

 

(P.K)

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze
REKLAMA

komentarz (0)

Brak komentarza, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz