Zamknij

Dziecko na mrozie – mogło dojść do tragedii...

14.54, 09.12.2021 . Aktualizacja: 20.10, 11.12.2021
Skomentuj
REKLAMA

Nietrzeźwa kobieta idąca z małym dzieckiem, nocą, na mrozie, taka sytuacja nigdy nie powinna mieć miejsca. Policjanci potwierdzili, że kobieta w takim stanie sprawowała opiekę nad 3-letnim chłopcem, który był zmarznięty. Przewieziony został do rodziny, która zaopiekowała się nim. Teraz nieodpowiedzialną matką zajmie się Sąd Rodzinny

Dzisiaj po północy funkcjonariusze złotowskiej jednostki zostali powiadomieni przez kobietę, o nietypowym zdarzeniu dotyczącym trzyletniego dziecka. Mundurowi ustalili, że zgłaszająca zajmowała się wnukiem w swoim mieszkaniu od godzin popołudniowych. Dziecko przyprowadziła do niej wnuczka, która sama udała się na spotkanie do koleżanki. Około północy 22-letnia matka przyszła odebrać syna od babci.

Pomiędzy kobietami wywiązała się awantura o sprawowanie opieki nad 3-letnim chłopcem. Zgłaszająca nie chciała wypuścić go z mieszkania o tak później porze, słusznie stwierdzając że na zewnątrz jest mróz i to nie jest czas na chodzenie z dzieckiem. Ponadto seniorka, stwierdziła, że wnuczka jest pod wpływem alkoholu. Okazało się że takie argumenty, nie były wystarczające. Młoda kobieta zabrała dziecko siłą i wyszła z mieszkania.

Policjanci którzy napotkali matkę wraz z dzieckiem na jednej z ulic, stwierdzili że dziecko jest przemarznięte, a jego matka jest pod wyraźnym wpływem alkoholu. Małoletniego chłopca umieszczono w radiowozie i okryto kurtką, a kobietę poddano badaniu na zawartość alkoholu w organizmie. Wynik wskazał blisko 1,5 promila alkoholu.

Dziecko przekazano pod opiekę rodzinie, a sprawą nietrzeźwej zajmie się Sąd Rodzinny w Złotowie.

mł.asp. Damian Pachuc

(.)
 

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze
REKLAMA

komentarz (0)

Brak komentarza, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz

0%