Zamknij

Zatrzymani mieszkańcy Jastrowia za narkotyki

12:35, 07.06.2020 | P.K
Skomentuj
REKLAMA

Policjanci z Wydziału Kryminalnego złotowskiej jednostki zatrzymali dwóch 20-latków, którzy posiadali przy sobie środki odurzające. W wyniku przeszukania przy osobach zabezpieczono kilka działek dilerskich marihuany. Mieszkańcy powiatu złotowskiego usłyszeli już zarzuty i dobrowolnie poddali się karze. O dalszym losie zatrzymanych mężczyzn zadecyduje teraz sąd.

Wtorkowe popołudnie nie będzie dobrze wspominane przez dwóch 20-latków mieszkających w Jastrowiu. W wyniku realizowanych przez policjantów służby kryminalnej działań wymierzonych w przestępczość narkotykową zostali oni zatrzymani za posiadanie środków odurzających. Podczas przeszukania rzeczy należących do młodych mężczyzn funkcjonariusze zabezpieczyli susz roślinny. Po przeprowadzeniu wstępnych badań przy użyciu testerów okazało się, że była to marihuana.

Amatorzy narkotyków zostali zatrzymani. Zebrany materiał dowodowy pozwolił na przedstawienie im zarzutów posiadania środków odurzających, za co grozi do 3 lat pozbawienia wolności. Młodzi mężczyźni zostali przesłuchani i usłyszeli już zarzuty z Ustawy o Przeciwdziałaniu Narkomanii. Obaj skorzystali z prawa dobrowolnego poddania się karze. O dalszym losie mężczyzn zadecyduje teraz sąd.

źródło KPP Złotów

(P.K)

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze
REKLAMA

komentarz (0)

Brak komentarza, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz