Zamknij

Czterech ukaranych za prędkość

12:05, 01.12.2020 | P.K
Skomentuj
REKLAMA

Nadmierna prędkość to ciągle jeden z głównych powodów tragicznych zdarzeń na drogach. Pomimo, że okres jesienno-zimowy to czas pogarszających się warunków atmosferycznych, to kierowcy w dalszym ciągu nie zdejmują nogi z gazu. Złotowscy policjanci ruchu drogowego zatrzymali 4 kierowców, którzy o ponad 50 km/h przekroczyli dopuszczalną prędkość w obszarze zabudowanym. Niechlubny rekordzista jechał 104 km/h w obszarze zabudowanym.

Złotowscy policjanci ruchu drogowego, dbając o bezpieczeństwo na drodze, stale kontrolują prędkość z jaką poruszają się kierowcy. Funkcjonariusze zatrzymali prawo jazdy 4 kierowcom, którzy w rażący sposób przekroczyli dopuszczalną prędkość w obszarze zabudowanym. Niechlubnym rekordzistą okazał się 48-letni mieszkaniec miasta Łodzi, który jechał samochodem marki Kia 104 km/h na obowiązującej „pięćdziesiątce”. Został on zatrzymany do kontroli na terenie miejscowości Franciszkowo. W tej samej miejscowości do policyjnej kontroli zatrzymany został, także mieszkaniec powiatu złotowskiego. Kierowca osobowego audi przekroczył dopuszczalną prędkość o 52 km/h.

Kolejnym nieodpowiedzialnym kierowcą okazał się 41-letni mieszkaniec powiatu pilskiego, który pędził volvo 102 km/h. Mężczyzna został zatrzymany do kontroli w Lędyczku. Kilkadziesiąt minut wcześniej również w Lędyczku policjanci przeprowadzili pomiar prędkości osobowego forda. Kierujący samochodem mieszkaniec powiatu zielonogórskiego jechał o 52 km/h za szybko. Wszyscy kierowcy już stracili prawo jazdy na 3 miesiące. Za swoje zachowanie na drodze zostali ukarani wysokimi mandatami. Dodatkowo na ich „konto ” trafiło10 punktów karnych.

Przypominamy, że okres jesienno-zimowy to czas pogarszających się warunków atmosferycznych. Jest to związane między innymi z opadami atmosferycznymi, lokalnymi przymrozkami, czy też szybko zapadającym zmrokiem. Dlatego apelujemy o rozwagę i rozsądek na drodze! Kierowco lepiej później dotrzeć do celu niż stracić całe życie

 

Źródło KPPZłotów

(P.K)

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze
REKLAMA
REKLAMA

komentarz (0)

Brak komentarza, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz

REKLAMA
0%