Zamknij

Zatrzymanie na terenie gminy Jastrowie - 270gramów narkotyków

16:01, 18.03.2021 | P.K
Skomentuj
REKLAMA

Policjanci z Wydziału Kryminalnego Komendy Powiatowej Policji w Złotowie zatrzymali 34-latka, który w miejscu zamieszkania posiadał znaczne ilości substancji psychotropowych i środków odurzających. W sumie policjanci zabezpieczyli ponad 270 gramów narkotyków o czarnorynkowej wartości blisko 11 tysięcy złotych. Podejrzany decyzją prokuratury został objęty środkiem zapobiegawczym w postaci dozoru policji i zakazem opuszczania kraju. Za popełnione przestępstwo mężczyźnie grozi do 10 lat pozbawienia wolności.

Efektem pracy oraz dobrze zorganizowanej akcji wymierzonej w przestępczość narkotykową przez funkcjonariuszy służby kryminalnej złotowskiej jednostki, było zatrzymanie w dniu 15 marca br. na terenie gminy Jastrowie 34-letniego mężczyzny.

Funkcjonariusze Wydziału Kryminalnego Komendy Powiatowej Policji w Złotowie prowadzili działania na terenie powiatu rozpoznając środowisko osób mogących mieć związek z substancjami prawnie zabronionymi. W ten sposób realizując wcześniejsze ustalenia dotarli do 34-latka, który według ich informacji w miejscu zamieszkania miał posiadać różnego rodzaju środki odurzające i substancje psychotropowe.

W trakcie przeszukania mieszkania należącego do mężczyzny, policjanci znaleźli i zabezpieczyli znaczne ilości substancji psychotropowych i środków odurzających: amfetaminy i marihuany o łącznej wadze ponad 270 gramów.

Podejrzany usłyszał już zarzuty posiadania znacznej ilości narkotyków. Decyzją prokuratury rejonowej w Złotowie wobec 34-latka zastosowano środki zapobiegawcze w postaci dozoru policji i zakazu opuszczania kraju.

Funkcjonariusze łącznie zabezpieczyli narkotyki o czarnorynkowej wartości blisko 11 tysięcy złotych. Dodatkowo na poczet przyszłej kary policjanci zabezpieczyli od podejrzanego kilka tysięcy złotych w gotówce.

34-letniemu mieszkańcowi powiatu złotowskiego za posiadanie znacznej ilości środków odurzających i substancji psychotropowych grozi kara do 10 lat pozbawienia wolności.

źródło KPP Złotów

(P.K)

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze
REKLAMA
REKLAMA

komentarz (0)

Brak komentarza, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz

REKLAMA
0%