Zamknij
REKLAMA
08:20, 08.08.2022
Frankowicze, którzy aktualnie coraz bardziej odczuwają przykre skutki nieuczciwych zapisów w umowie, która przyczyniła się do znacznego wzrostu raty kredytowej zależnej od kursu franka szwajcarskiego, mogą rozwiązać swój problem tylko w jeden sposób. Rząd pozostawia frankowiczów na lodzie, całkowicie oddając swoje zainteresowanie oraz zaangażowanie względem problemów, z jakimi zmagają się aktualnie złotówkowicze, bowiem jak twierdzą – frankowicze mogą wybrać się samodzielnie do sądu po unieważnienie swojej umowy. Co prawda, nie jest to kłamstwo, ponieważ umowy unieważniane są regularnie i banki nie mają żadnej przewagi nad kredytobiorcami, ale minusem w tej sytuacji jest to, że frankowicz musi wziąć sprawy w swoje ręce.
08:02, 26.07.2022
Spersonalizowane kubki to świetny prezent dla przyjaciół i członków rodziny. Można je dostosować do preferencji i osobowości odbiorcy. Możesz użyć różnych materiałów, kolorów, wzorów i zdjęć, aby stworzyć spersonalizowany kubek.
11:09, 29.06.2022
Zabawki dla dzieci od wieków są częścią życia każdego dziecka. Jednak różnorodność i dostępność zabawek znacznie wzrosła w ciągu ostatnich kilku dekad.
11:35, 08.06.2022
Dmuchane tory do rywalizacji to nie tylko idealne narzędzie do wspaniałej zabawy, ale również zdrowa dawka sportowej rywalizacji. Szczególnie dobrze sprawdza się dla najmłodszych, których rozpiera energia. Tego rodzaju atrakcje będą świetnym dodatkiem do imprez oraz eventów. Zapewnią mnóstwo frajdy i nie pozwolą uczestnikom na nudę.
15:15, 30.05.2022
Wirtualne biuro to idea posiadania biura bez fizycznej lokalizacji. Dzięki temu możesz pracować z dowolnego miejsca na świecie.
13:42, 27.05.2022
Pogrzeby to tradycja w wielu kulturach. Często są ostatnią okazją dla przyjaciół i rodziny do spotkania się, dzielenia się wspomnieniami i pożegnania.
09:13, 06.05.2022
Czy słyszałeś o czymś takim jak prześcieradło nieprzemakalne na materac? Jest to produkt, który na rynku jest już dostępny od dawna. Jest to świetne rozwiązanie dla naszego domu, ale znajduje także swoje zastosowanie w różnego rodzaju obiektach. Powiedzmy sobie o prześcieradłach nieprzemakalnych nieco więcej.
10:47, 29.04.2022
Kredyt hipoteczny to kredyt, który osoba lub firma zaciąga na zakup nieruchomości. Jest często używany do zakupu domu. Pożyczkobiorca spłaca pożyczkę w czasie wraz z odsetkami.
11:05, 28.04.2022
Przemysł obuwniczy to jedna z najważniejszych branż na świecie. Posiada szeroką gamę produktów, które można znaleźć niemal w każdym sklepie.
15:28, 25.03.2022
Restauracje i firmy cateringowe kupują zużyty olej kuchenny do wykorzystania w przyszłych zamówieniach. Olej jest następnie usuwany w odpowiedni sposób.
00:00, 27.10.2021
Bez względu na branżę, w której się poruszamy, warto sprawdzić, czy w jej ramach nie możemy do swojej firmy wprowadzić kilku usprawnień. Nowoczesne technologie, czy podejście w oparciu o nowatorskie techniki, daje możliwość usprawnienia swojej pracy lub poszerzenia grona klientów. Jak sprawić, by Twój salon fryzjerski w Katowicach nie został w tyle?
11:54, 05.10.2021
Pandemia trwa w najlepsze. Pozamykane restauracje, knajpy, sale koncertowe i dyskoteki to obecnie wizytówka naszych czasów i smutna, przygnębiająca rzeczywistość. Jednak ten stan rzeczy prędzej czy później się zmieni i wróci dawna normalność. Podobnie będzie w branży eventowej, gdzie na czas szalejącego po świecie groźnego wirusa, ta część biznesu musiała przenieść się do sfery internetowej by móc kontynuować działalność. Bardzo często pojawia się pytanie o przyszłość tej gałęzi gospodarki. Czy po pandemii wrócimy do tradycyjnego sposobu organizacji wydarzeń? A może eventy online są obecnie przyszłością i wyprą „dawną” metodę organizowania przyjęć, szkoleń i prezentacji? Co czeka nas w najbliższym czasie?
00:00, 28.04.2021
Jesteś zdrowy, masz dobrą pracę, szczęśliwą rodzinę i dobrze Ci się wiedzie. Czy wiesz, że to wszystko możesz stracić w ułamku sekundy? Wystarczy chwilowa nieuwaga innego kierowcy na drodze, aby doszło do wypadku. Tylko w 2019 roku na polskich drogach zginęło prawie 3 tysiące osób. Aby nie martwić się o przyszłość bliskich, zadbaj o odpowiednie ubezpieczenie na życie. Sprawdź, gdzie je kupić!
00:00, 23.04.2021
Aby umowa była ważna, konieczne jest umieszczenie w niej wymaganych informacji. W przypadku najmu są to dane osobowe, ale nie tylko. Co powinno wchodzić w skład takiego dokumentu, by był on zgodny z prawem? Sprawdź, jak wygląda poprawna umowa najmu.
00:00, 18.03.2021
Każdy pojazd zarejestrowany w Polsce musi mieć ważne OC, również w przypadku samochodów znajdujących się w komisach i u pośredników sprzedaży. Z tego powodu towarzystwa ubezpieczeniowe oferują możliwość wykupienia polisy na nieco innych zasadach przez osoby prowadzące podobną działalność. Czym dokładnie jest OC komisowe i co warto o nim wiedzieć?