Zamknij
REKLAMA

Producent wody i napojów zainteresowany jest inwestycją w Jastrowiu?

08:39, 20.09.2018 | P.K
REKLAMA
Skomentuj

Jest szansa, że w Jastrowiu powstanie zakład produkcyjny Zbyszko. Jeden z czołowych producentów wody i napojów.

Przedstawiciele firmy już oglądali tereny, którymi są zainteresowani. Głównie chodzi o ziemię w pobliżu firmy Romet i Noris, która należy do gminy. Obecnie zostały pobrane próbki wody z odwiertów i ten czynnik jest kluczowy, czy inwestycja zostanie zrealizowana w naszym mieście. Ustalane są także możliwości techniczne przeprowadzenia inwestycji. Niestety największy problemem jest dojazd do działki, którego najzwyczajniej nie ma. Nie niszczy to jednak całej koncepcji, gdyż trwają ustalenia z prywatnym właścicielem terenów, by do momentu uporządkowania spraw geodezyjnych i wykonania infrastruktury, była  możliwość wykorzystania przejazdów na etapie budowy zakładu.

Firma Zbyszko działa na Polskim rynku już ponad 20 lat, główne marki to Veroni, PoloCocta i Maxer. Dużą część produktów można znaleźć na półkach sieci Dino.   

fot. zbyszko.com.pl

(P.K)
REKLAMA
W okresie ciszy wyborczej tj. w okresie 24 godzin poprzedzających dzień wyborów i aż do chwili zakończenia głosowania zabronione jest prowadzenie agitacji wyborczej na rzecz kandydatów w jakiejkolwiek formie. Publikacja na portalu internetowym jakichkolwiek komentarzy mających charakter agitacji wyborczej może zostać uznana za naruszenie przepisów ustawy Kodeks Wyborczy oraz stanowi czyn zagrożony karą grzywny (art. 498 ustawy z dnia 5 stycznia 2011 r. - Kodeks wyborczy, t.j. Dz. U. z 2018 r. poz. 754 z późn. zm.)

Komentarze (2)

ciekaweciekawe

0 0

Ciekawe jakie zarobki będą tutaj. Dino sobie strzela chyba w stopę, a i z cymesu ucieknie troszkę ludzi. 14:18, 21.09.2018

Odpowiedzi:0
Odpowiedz

Ty jo ty jo Ty jo ty jo

0 0

Naraznie musi powstac. A "ciekawe" juz komentarze kto skąd ucieknie. Dobry jasnowidz. 20:37, 26.09.2018

Odpowiedzi:0
Odpowiedz

© jastrowie24.pl | Prawa zastrzeżone