Zamknij

Ostatnie dni na złożenie wniosków w konsultacjach nad Programem

09:16, 07.11.2018 |
REKLAMA
Skomentuj

Do 8 listopada trwają konsultacje co do "Rocznego programu współpracy Gminy i Miasta Jastrowie z organizacjami pozarządowymi

Zarządzone konsultacje dotyczą zarówno organizacji pozarządowych jak  i  „ wymienione w art.3 ust.3 ustawy o działalności pożytku publicznego i o wolontariacie na 2019 rok”.

Zarządzone konsultacje „Rocznego programu współpracy Gminy i Miasta Jastrowie z organizacjami pozarządowymi oraz podmiotami wymienionymi w art.3 ust.3 ustawy o działalności pożytku publicznego i o wolontariacie na 2019 rok”. Opinie dotyczące programu należy składać w formie pisemnej w pokoju nr 4 w Urzędzie Gminy i Miasta Jastrowie w terminie od dnia 25 października 2018r. do dnia 8 listopada 2018r. Osoby zainteresowane projektem „Rocznego programu współpracy Gminy i Miasta Jastrowie z organizacjami pozarządowymi oraz podmiotami wymienionymi w art.3 ust.3 ustawy o działalności pożytku publicznego i o wolontariacie na 2019 rok” mogą zapoznać się z nim w pokoju nr 4 Urzędu Gminy i Miasta Jastrowie oraz na stronie BIP. Wynik konsultacji przedstawi zespół w składzie: 1) Pan Jerzy Klimczak – Zastępca Burmistrza Gminy i Miasta Jastrowie. 2) Pani Renata Szewczyk – Sekretarz Gminy i Miasta Jastrowie, 3) Pani Beata Szymańska – Pomoc administracyjna Urzędu Gminy i Miasta Jastrowie. Wyniki konsultacji pojawią się w formie obwieszczenia  poprzez wywieszenie na tablicy ogłoszeń nie później niż w terminie 30 dni od ich zakończenia. 

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze
REKLAMA

Komentarze (0)

Brak komentarzy, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz

© jastrowie24.pl | Prawa zastrzeżone