Zamknij

Dzień Edukacji w SP 1 Jastrowie

08:25, 16.10.2019 | P.K
Skomentuj
REKLAMA

We wtorek (15 października), pracownicy i uczniowie Szkoły Podstawowej nr 1 w Jastrowiu obchodzili uroczyście Dzień Edukacji Narodowej.

Podczas uroczystości dyrektor Anna Piekarska wyróżniła nauczycieli obchodzących w tym roku jubileusze pracy w zawodzie, przywitała szczególnie gorąco przybyłych na uroczystość pracowników emerytowanych a także życzyła wszystkim z okazji ich święta zdrowia i wszelkiej pomyślności. Zastępca burmistrza - Agnieszka Głyżewska–Klofik - życzyła nauczycielom wytrwałości w realizowaniu się w niełatwym zawodzie i satysfakcji z podejmowanych działań. Do życzeń dołączył się Przewodniczący Rady Miejskiej Krzysztof Bzowski. W imieniu burmistrza Piotra Wojtiuka została również wręczona na ręce pani dyrektor Anny Piekarskiej "Nagroda Burmistrza" w uznaniu osiągnięć, które wpływają na podniesienie jakości pracy szkoły i kształtują jej pozytywny wizerunek w środowisku.
Podczas przygotowanego programu artystycznego mieliśmy szansę dowiedzieć się jakie rozmowy z przymrużeniem oka toczą się w pokoju nauczycielskim oraz byliśmy świadkami rozmowy pań z obsługi podczas długiej przerwy w szkole. Na zakończenie dyrektor Anna Piekarska podziękowała wszystkim przybyłym na uroczystość gościom oraz uczniom i ich opiekunom za przygotowanie tej uroczystości

źródło: UGiM Jastrowie

(P.K)

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze
REKLAMA

komentarz (0)

Brak komentarza, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz