Zamknij

Tarczyca bajkalska rozwiąże problem wypadających włosów

10:39, 14.11.2019 | P.K
Skomentuj
REKLAMA

Tarczyca bajkalska to zioło, które wykorzystywane już jest w medycynie i kosmetyce od setki tysięcy lat. Walory tego surowca postanowiła wykorzystać marka kosmetyczna Dermahair w swoim premierowym produkcie, szamponie do włosów Dermahair Herbal przeciw wypadaniu włosów.

Artur Smołucha, aktor i autor książek kulinarnych wspólnie z żoną zaczęli szukać sposobu na problem z wypadającymi włosami.
„Moja żona od wielu lat ma problemy hormonalne spowodowane niedoczynnością tarczycy. Traciła włosy, wszędzie gdzie się pojawiała, zostawiała po sobie ślad. Zaczęliśmy szukać sposobu: testowała różne kosmetyki, suplementy, jednak nic nie przynosiło oczekiwanego rezultatu. Postanowiliśmy stworzyć w laboratorium, coś dla siebie. Na potrzeby własne, ewentualnie najbliższej rodziny. Zatrudniliśmy ekspertów z branży kosmetycznej. I tak powstał szampon Dermahair Herbal. Nie myśleliśmy jeszcze, w tamtym momencie o stworzeniu marki. Dopiero gdy okazało się, że spełnił nasze oczekiwania, postanowiliśmy ruszyć z produkcją na dobre. Włosy mojej żony przestały wypadać.”- Wspomina początki marki Artur Smołucha.

W produkcji jako główny surowiec wykorzystano tarczycę bajkalską uznawaną powszechnie za skuteczną w walce z wypadaniem włosów i łysieniem. Jest ona ziołem znanym w Rosji, Mongolii i Chinach. Na tych terenach uznawana jest za sposób na długowieczność i młodość. Jak zatem działa na włosy? Mechanizm jej działania opiera się na aktywizacji stymulacji i zahamowaniu starzenia się komórek macierzystych.

Badania aplikacyjne potwierdziły także, że Szampon DERMAHAIR jest odpowiednim produktem dla włosów osłabionych i nadmiernie wypadających. Produkt nadaje się do codziennej pielęgnacji, a ponadto pozwala na uzyskanie następujących efektów:
-hamuje nadmierne wypadanie włosów,
-zagęszcza i wzmacnia włosy,
-regeneruje strukturę włosa,
-przywraca zniszczonym włosom witalność i blask,
-daje uczucie odżywienia włosów,
-ułatwia rozczesywanie zarówno włosów mokrych, jak i suchych.

Poprzez stosowanie tego innowacyjnego szamponu wykorzystującego moc tarczycy bajkalskiej wydłużamy fazę anangenową. Jest ona etapem szybkiego wzrostu włosa. Trwa ona od 2 do 8 lat, a za jej początek uważa się aktywizację komórek macierzystych mieszka włosowego. Efektem jest większa ilość włosów anangenowych.

Kolejną ważną informacją, której nie można pominąć, omawiając działanie szamponu: jest skrócenie przez niego fazy telogenowej, która polega na odłączeniu się od mieszka włosowego w pełni dojrzałego i zrogowaciałego włosa. Po zakończeniu tej fazy mieszek włosowy ponownie wchodzi w fazę wzrostu.

Zawarte w szamponie substancje są także substantywne do włókna włosowego. Co oznacza, że z łatwością wbudowują się w jego strukturę, uzupełniając tym samym ubytki.

Czas kuracji jest istotnym elementem mającym wpływ na efekt końcowy. Proces ten polega na odbudowie i odżywieniu włosów. Zadowalające efekty można osiągnąć już po półrocznej kuracji, która odbywa się jako element codziennego dbania o higienę włosów, podczas ich mycia. W związku z tym jest to doskonała alternatywa dla osób zapracowanych, niemających czasu na długotrwałe zabiegi.

Prawidłowa aplikacja polega na wykonaniu masażu głowy opuszkami palców. Dzięki regularnemu stosowaniu szamponu Dermahair Herbal nie tylko pobudzimy mieszki włosowe i cebulki włosów, ale także nasze włosy staną się mocniejsze, odżywione oraz uchronimy się przed ich utratą – wypadaniem, powstawaniem zakoli.

Szampon dostępny jest w sprzedaży internetowej www.dermahair.pl

(P.K)

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze
REKLAMA

komentarz (0)

Brak komentarza, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz