Zamknij

Restauracja z dobrym noclegiem, czyli ekskluzywność usług

10:35, 09.01.2020 | P.K
REKLAMA
Skomentuj

 

Polska Izba Turystyczna wskazuje, że rośnie liczna Polaków wybierających się na weekendy poza dom i wykorzystujących możliwości turystyczne najbliższej okolicy. Tym samym przekłada się to na wzrost świadczenia usług gastronomicznych oraz noclegowych. Nie dziwi więc, że coraz więcej dobrych restauracji zaczyna łączyć jedne usługi z drugimi, oferując ich kompleksowe połączenie, czyli możliwość przenocowania wraz z pełnym wyżywieniem.

 

Ułatwienie dla gości

Takie rozwiązanie to z pewnością duże ułatwienie logistyczne dla klientów stołujących się w takiej restauracji, ponieważ nie muszą szukać miejsc noclegowych oddalonych często o kilka albo kilkanaście kilometrów. Właściciele restauracji mogą z kolei liczyć na większą liczbę klientów zainteresowanych skorzystaniem z kompleksowych usług na miejscu, bez konieczności wykupowania ich w różnych punktach w mieście. Na takiej zasadzie działają chociażby przydrożne zajazdy albo karczmy bardzo popularne i rozsiane po całej Polsce przy trasach wjazdowych do większych aglomeracji.

 

Bogata oferta menu

Dodatkowo na korzystających z takich połączonych usług czeka bardzo bogate menu złożone najczęściej z podstawowych potraw oraz wzbogacone lokalnymi daniami, których nie skosztuje się nigdzie indziej. Restauracja w Lublinie taka jak http://www.zajazdgoscinny.pl/restauracja słynie bowiem nie tylko z dobrego gotowania, ale również trzymania się przepisów przekazywanych z pokolenia na pokolenie. Dzięki temu stołując się w takich miejscach zyskuje się często niepowtarzalną okazję zjedzenia takiej samej potrawy, jaką spożywano nierzadko nawet kilka wieków wcześniej.

 

Organizacja imprez

Zajazdy są warte uwagi jeszcze z innego względu, nie tylko z powodu kompleksowej oferty. Można w nich zorganizować również rodzinne imprezy i uroczystości, w tym wesela, urodziny czy rocznice ślubów. Dzięki kameralnym wnętrzom oraz niebanalnej dekoracji, jaka wyróżnia zajazdy na tle tradycyjnych sal albo domów weselnych można mieć pewność, ze akurat taka impreza na długo pozostanie w myślach i wspomnieniach biesiadników. Zwłaszcza kiedy zostaną okraszone pysznym jedzeniem i wspaniałą obsługą.

(P.K)

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze
REKLAMA

komentarz (0)

Brak komentarza, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz

© jastrowie24.pl | Prawa zastrzeżone