Zamknij

Areszt 17-latka z Jastrowia utrzymany. Losy sylwestrowej nocy.

22:05, 18.05.2020 | P.K
Skomentuj
REKLAMA

5 maja miały być podjęte decyzje odnośnie 17-letniego mieszkańca Jastrowia. Areszt tymczasowy został przez sąd przedłużony o kolejne miesiące, a obrońca chłopaka próbuje odwołać się od decyzji. 

Cała sprawa miała swój początek w noc sylwestrową, gdy 17-latek kilkukrotnie godził nożem 26-letniego mężczyznę. Zrobił to w asyście kolegów w wieku 17 i 14 lat. Powodem sprzeczki, było rzucanie petard pod nogi innych osób witających nowy rok na zewnątrz budynków wielorodzinnych przy ul. Wojska Polskiego w Jastrowiu. Sprzeczka zakończyła się ugodzeniem nożem i to nie jednokrotnym, ale wielokrotnym w różne części ciała. Jedna rana była na tyle poważna, ze mogła doprowadzić do zgonu, gdyby nie interwencja ratownika medycznego, który znalazł się w miejscu zdarzenia. 26 latek przeszedł poważną operację. Wydarzenie to było mocno komentowane nie tylko w Jastrowiu, ale także w mediach ogólnopolskich.

 Złotowska prokuratura jest przekonana, że wkrótce uda się zakończyć śledztwo i zostanie przedstawiony akt oskarżenia. Prawdopodobnie ma to nastąpić jeszcze w tym miesiącu.

 

 

(P.K)

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze
REKLAMA

komentarz (0)

Brak komentarza, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz