Zamknij

Zatrzymany z narkotykami mieszkaniec powiatu złotowskiego.

15:51, 16.06.2020 | P.K
Skomentuj
REKLAMA

Policjanci z Komisariatu Policji w Jastrowiu zatrzymali mężczyznę, który posiadał przy sobie znaczne ilości substancji psychotropowej oraz kilka porcji dilerskich środków odurzających. To nie jedyne przestępstwa jakich dopuścił się 30-latek. Grozi nawet do 10 lat pozbawienia wolności.

Funkcjonariusze z Zespołu Kryminalnego Komisariatu Policji w Jastrowiu wiedzieli, że 30-latek będący w ich zainteresowaniu jako osoba mająca związek z przestępczością narkotykową będzie przebywał w jednym z mieszkań w Jastrowiu. Według ustaleń policjantów jego wizyta w mieszkaniu nie była przypadkowa, ponieważ 30-latek miał posiadać przy sobie dużą ilość narkotyków, którą miał zamiar ukryć w bezpiecznym jak się mu wydawało dla niego miejscu.

Funkcjonariusze przystąpili do zatrzymania 30-latka 9 czerwca br. kilkanaście minut po godzinie szóstej rano. Mieszkaniec powiatu złotowskiego był kompletnie zaskoczony wizytą policjantów cały czas przekonywał mundurowych, że to jakieś nieporozumienie, ponieważ on nie posiada żadnych narkotyków. Szybko okazało się, że nie ma mowy o żadnym błędzie. W jego ubraniu funkcjonariusze ujawnili worek foliowy z zawartością blisko 100 gramów białego proszku, a w kolejnej kieszeni kilka woreczków z suszem roślinnym. Badania narkotesterem potwierdziły, że to amfetamina i marihuana.

W trakcie prowadzonego przeszukania w miejscu zamieszkania 30-latka, policjanci ujawnili ponadto przedmioty pochodzące z kradzieży z włamaniem do których doszło na terenie gminy Jastrowie w marcu i maju br.

Po przedstawieniu sprawy Prokuratorowi Rejonowemu w Złotowie, mężczyźnie zostały postawione dwa zarzuty posiadania znacznej ilości substancji psychotropowych oraz środków odurzających oraz dwukrotnej kradzieży z włamaniem. Na wniosek policji, Prokurator Rejonowy w Złotowie zastosował wobec 30-letniego mieszkańca powiatu złotowskiego dozór policji. Mężczyźnie grozi do 10 lat więzienia.

źródło: KPP Złotów

 

(P.K)

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze
REKLAMA

komentarz (2)

GośćGość

1 0

Brawo (•‿•) obyście wszystkich zatrzymali żeby już żaden dzieciak nie sięgał po to ścierwo. 07:26, 17.06.2020

Odpowiedzi:0
Odpowiedz

dịch vụ sửa máy giặtdịch vụ sửa máy giặt

0 0

Hoặc cẩn thận lượng ăn mặc quần áo vào máy giặt. https://mangdichvu.net/sua-may-giat-lg-tai-da-nang/ 19:04, 17.06.2020

Odpowiedzi:0
Odpowiedz