Zamknij

Szczepienia w weekend w Szczecinku od ręki

13:36, 28.05.2021 | P.K
Skomentuj
REKLAMA

W całej Polsce trwają szczepienia na COVID. Szczepionki stają się coraz bardziej dostępne, więc warto ten czas wykorzystać, tym bardziej, że można zrobić to dosyć blisko miejsca zamieszkania. W akcję szczepień na Covid mocno zaangażowany jest PODIMED Szczecinek który w ten weekend zorganizował akcję  szczepień jednodawkową szczepionką johnson&johnson. Szczepienie będzie mogła otrzymać każda pełnoletnia osoba która zgłosi się  do Punktu Szczepień. Na szczepienie nie jest wymagana wcześniejsza rejestracja.

Jeszcze kilkanaście tygodni temu był wielki problem z otrzymaniem krótkiego terminu na szczepienie przeciwko wirusowi, który sparaliżował niemal cały świat. Obecnie sytuacja się zmienia, a wiele przychodni stara się ułatwiać dostępność do szczepień, organizując punkty i odpowiednią logistykę. Mieszkańcy powiatu złotowskiego, jako ościennego,  mają także okazję skorzystać z dostępnych punktów w Szczecinku, bez konieczności czekania w długich kolejkach. Osoby, którym mocno zależy na krótkim terminie, mogą zaszczepić się już w ten weekend.

Szczepienia odbędą się w następujących przychodniach:

Przychodnia Medycyny Rodzinnej PODIMED przy Ul. Kilińskiego 7 – SOBOTA godz. 13-18

Przychodnia Medycyny Rodzinnej PODIMED przy Ul. Limanowskiego 13 – NIEDZIELA GODZ. 8-13

Przychodnia Medycyny Rodzinnej PODIMED przy Ul. Spółdzielczej 8 – NIEDZIELA GODZ. 8-13

 

LOŚĆ SZCZEPIONEK OGRANICZONA DO 1000 SZT. Dlatego możliwa jest wcześniejsza rezerwacja miejsc pod nr 696 441 300

W przyszłym tygodniu spodziewane są duże dostawy szczepionki Pfizer, którą mogą otrzymywać osoby które ukończyły 16 lat. Warto już teraz ustalić wspólnie termin spotkania, który będzie najbardziej korzystny dla pacjenta i przychodni.

(P.K)

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze
REKLAMA
REKLAMA

komentarz (1)

CzesławCzesław

2 0

Współczesna machina ludobójstwa cały czas się rozkręca. Propaganda medialna robi robotę. Adolf Hitler byłby dumny. 00:17, 29.05.2021

Odpowiedzi:0
Odpowiedz

REKLAMA
0%