Zamknij
REKLAMA

Pierwszy, lekki fotelik samochodowy

11:44, 26.11.2021 | .
Skomentuj
REKLAMA

Poszukanie przez rodziców odpowiednich akcesoriów dla swojej pociechy wymaga z pewnością dużych nakładów energii oraz finansów. Jednak jest to szczególnie przyjemny etap w życiu, szczególnie, kiedy rodzice oczekują przyjścia na świat swojego pierwszego dziecka.

 

Poszukują więc z wyprzedzeniem odpowiednich produktów dla maluszka. Wózek oraz fotelik samochodowy, to zdecydowanie rzeczy poszukiwane w pierwszej kolejności. W sklepach aż roi się od wielu produktów z tych kategorii, jest dostępnych wiele innowacyjnych fotelików. W takim razie jak wybrać coś najbardziej odpowiedniego dla dziecka? Jak dokonać wyboru tego jedynego fotelika samochodowego?

Przede wszystkim to czym powinni rodzice się kierować przy wyborze odpowiedniego fotelika, to czy fotelik będzie dopasowany do wagi malucha. Ważnym czynnikiem jest bezpieczeństwo oraz to czy fotelik jest polecany, oraz czy ma odpowiednie testy i certyfikaty. Zainteresowani rodzice powinni pomyśleć o łatwej obsłudze fotelika w tym: zabezpieczenia fotelika, pasy, regulacja-to ważne elementy fotelika samochodowego.

Fotelik Avionaut Pixel Pro jest odpowiedni dla noworodków i większych niemowląt, dzieci o wadze 0-13 kg, co uprawnia nawet większego bobasa do korzystania z fotelika. W Avionaut Pixel Pro zastosowano lekkie materiały EPP, które poprzez swoje ultralekkie właściwości dosyć znacznie wpływają na całą wagę fotelika.

Jak większość pierwszych fotelików, Avionaut Pixel Pro wyposażony jest w profilowaną miękką wkładkę dla noworodka, którą stosuje się od pierwszych dni życia dziecka, przez następne kilka pierwszych miesięcy. Zastosowanie wkładki dla noworodka zapewnia idealne ułożenie kruchego ciała dziecka w bezpiecznym foteliku.

Avionaut jest w pełni bezpieczny posiada system pochłaniający energię (EPP), gdy dochodzi do wypadku. Jest montowany tyłem do kierunku jazdy, co decydująco zwiększa bezpieczeństwo maleństwa wewnątrz fotelika. Avionaut Pixel Pro montuje się przy pomocy zwykłych pasów bezpieczeństwa-samochodowych oraz z bazą Isofix. Fotelik samochodowy można łączyć w system podróżny (ze stelażem wózka), przy zastosowaniu odpowiednich adapterów.

 

 

(.)

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze
REKLAMA
REKLAMA

komentarz (0)

Brak komentarza, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz

0%