Zamknij
REKLAMA

Catering dietetyczny - teraz już wiem, dlaczego warto

15.10, 12.09.2022 .
Skomentuj
REKLAMA

Jak przekonałem się do cateringu dietetycznego?

Z pewnością nie było to proste - powiem więcej: po dziś dzień twierdziłbym, że dieta pudełkowa do niczego się nie nadaje, gdyby nie upartość mojej siostry. Oboje zmagaliśmy się z problemami z nadwagą. Różnica jest taka, że podczas gdy ja nie chciałem przyznać się przed sobą jeszcze wtedy, że mam problem i nie przykładałem się zbytnio nawet do ćwiczeń, Agnieszka odkryła jedzenie pudełkowe.

Bardzo szybko zaczęła zachwalać wybrany przez siebie catering dietetyczny Jastrowie, zachęcać do skorzystania z niego również i mnie - ja jednak nadal niechętnie podchodziłem do jej propozycji. Cóż, muszę teraz przyznać, że prawdopodobnie było to spowodowane wspomnianym wyparciem - długi czas nie potrafiłem przyznać się przed sobą do problemów z wagą, a skoro wszystko było w porządku, to po co coś zmieniać?

W końcu jednak, po kilku miesiącach usilnych próśb Agnieszki zgodziłem się wypróbować dietę pudełkową - wszak nie mogłem zignorować faktu, że moja siostra rzeczywiście wyglądała z każdym miesiącem coraz lepiej. Ustaliliśmy jednak, że jeśli catering pudełkowy nie przyniesie zadowalających mnie efektów, Agnieszka przestanie mnie do niego namawiać. Jak się miało okazać - nie musiała.

Co kocham w cateringu dietetycznym?

Pierwszą kwestią, którą muszę od razu podkreślić (i która zaskoczyła mnie na początku drogi, gdy nie miałem jeszcze żadnego pojęcia o szczegółach tej usługi) to fakt, że catering dietetyczny to nie pozbawione smaku papki, czy breję, ale najprawdziwsze jedzenie. Co więcej - nie przesadzam, gdy mówię, że jedzenie to wygląda i smakuje jak przygotowane w wysoko ocenianej restauracji.

Tyle, że dieta pudełkowa z dostawą pozwala zaoszczędzić zarówno na kosztach dojazdu do tejże restauracji, jak i na czasie, który zamiast w trasie można spędzić pałaszując pyszne jedzenie. Najważniejsze (dla mnie) jest zaś to, że dietę pudełkową można w pełni dopasować do swoich potrzeb, tak samo pod względem wariantów (bezglutenowa, wegetariańska etc), jak i kaloryczności. Catering dietetyczny zapewnia mi też inny jadłospis każdego dnia - słowem: żyć, nie umierać.

Catering dietetyczny - dlaczego warto?

Dziś wszystkim mogę szczerze polecić catering dietetyczny z dostawą do domu - i żałuję tylko, że nie znalazłem go wcześniej. Pozwala mi on bowiem jeść zdrowsze jedzenie, szybciej chudnąć (choć, oczywiście, niezbędne jest tu również odpowiednie samozaparcie i aktywność fizyczna), a także cieszyć się jedzenie niczym z najlepszej restauracji. To wszystko za naprawdę śmieszne pieniądze, biorąc pod uwagę, że w ramach dziennego pakietu otrzymuję 5 posiłków: śniadanie, drugie śniadanie, obiad, podwieczorek i kolację.

(.)

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze
REKLAMA

komentarz (0)

Brak komentarza, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz

0%